Contact us info@hk-green.eu

Umelá vetvička Dianthus zelená 17,5 cm

Discount
22 %
Original
€2.80
Today only
€2.19 without VAT
452 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Veľmi pekne vyzerajúca rastlinka Dianthus zelená vám pomôže vytvoriť originálny vzhľad v domácnosti a kancelárii. Výška vrátane stonky je 17,5 cm. Dodáva sa bez kvetináča. Vďaka zapichovacej  stonke ju môžete veľmi ľahko aplikovať do krásnych aranžmánov, či rôznych dekorácii. Stonka našej vetvičky je vyrobená z plastu a listy sú vyrobené z kvalitného PU materiálu. Vetvička je určená do interiéru. Pre jeho nízku výšku a zaujímavé farebné prevedenie odporúčame náš Dianthus umiestniť na viditeľné miesto. Napríklad do truhlicového kvetináča s rôznymi variantami kaktusov, alebo sukulentov z našej bohatej ponuky pre vytvorenie zaujímavého aranžmánu.

Voľba správneho kvetináča robí skutočné divy. Odporúčané ozdobné kvetináče je možné objednať samostatne na našej stránke.

Parameters

Product code 20104
Height 17.5 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 4 cm
Leaf width 0.5 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 4 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!