Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Aloe červená 13,5 cm

Discount
25 %
Original
€2.80
Today only
€2.09 without VAT
530 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Motto: Všetko je na niečo, len Aloe je na všetko.

Aloe má dlhú históriu ako produkt pleťovej starostlivosti. Dokonca už v starovekom Egypte bolo aloe označované ako rastlina, ktorá dodáva krásu a zdravie – údajne ho každý deň používala aj Kleopatra.

Dlhé kopijovité listy tohto sukulentu dorastajú do dĺžky 40 až 50 cm, sú hrubé a mäsité s voskovým povrchom. Umožňujú rastline, aby si ukladala vlahu, vďaka čomu obsahuje približne 95% vody. Jediný list môže vážiť pokojne aj dva kilogramy. Okolo okrajov sú listy ružovkasté a nachádzajú sa na nich drobné ostne v rozmedzí  jedného až dvoch centimetrov.

Výskyt

Vyskytuje sa v tropických krajinách. Domovinou tejto rastliny je Arabský polostrov, Kanárske ostrovy, Severná Afrika a odtiaľ sa rozšírila do oblasti so suchou klímou aj do Európy

Parametre

Výška našej umelej rastliny Aloe je 13,5 cm.

Svetlozelené listy majú hladký povrch, ale sú celkovo hrubé a mäsité. Každý list je zúžený a silne vrúbkovaný. Listy sú pozdĺž špicaté, ich konce sú mierne červenkastej farby. Vďaka tomu rastlina vyzerá mimoriadne a veľmi dekoratívne. Materiál listu je polyuretán a stonka je vyrobená z plastu. Táto perfektná sukulentná dekorácia sa dodáva ako kytica bez kvetináča, obsahuje však zapichovací tŕň, vďaka ktorému ju môžete ľahko umiestniť do ozdobných kvetináčov, ktoré si môžete vybrať aj u nás z našej širokej ponuky. 

Umiestnenie

Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, kancelárii alebo ordináciácii, táto rastlina je veľmi vhodnou voľbou.

Umelá rastlina Aloe sa dajú umiestniť do dekoračného kvetináča alebo malej misky na skrášlenie moderného prostredia, stola  alebo okennej parapety, umiestniť sa dá aj do nástenných rámov alebo do otvorených visiacich terárií. Na dodekorovanie je vhodné použiť napríklad aj ozdobný štrk, ktorý si môžete taktiež u nás zakúpiť. 

Kombinácie

Aloe odporúčame kombinovať s rôznymi sukulentmi z našej ponuky, napríklad nádhernú kombináciu predstavujú s umelými sukulentami v tvare lotosu, ktorých máme hneď niekoľko druhov. Takáto kombinácia Vám dokáže takmer okamžite vytvoriť tropickú atmosféru vo vašom interiéri.

Parameters

Product code 20139
Height 13.5 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 9 cm
Leaf width 2 cm
Sheet material plastic
Leaf color green, burgundy
The length of the mandrel 5 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!