Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina lotos Sedum Burrito 12 cm

Discount
27 %
Original
€1.90
Today only
€1.39 without VAT
1010 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Medzi sukulenty radíme i rôzne druhy Rozchodníkov ako aj Rozchodník Morganov, teda náš sukulent Sedum Burrito. Väčšina sukulentov, ktoré by sme si naozaj nemali pliesť s kaktusmi, s ktorými majú jednu spoločnú vlastnosť a tou je veľká odolnosť voči suchu pre ktorú sú predovšetkým pre laických pestovateľov veľmi atraktívnou voľbou. Odpustia nám odchod na dovolenku i služobnú cestu a spĺňajú tak stále sa zvyšujúce nároky uponáhľanej modernej doby, v ktorej nikto nemá na nič čas.

Výskyt

Sukulenty dnes nájdeme prakticky vo všetkých zákutiach zemegule. Hojne rozšírené sú v subtropických oblastiach, najmä v oblastiach s polopúštnym charakterom a to napríklad na juhu Afriky, ale aj v Strednej či Južnej Amerike. U nás je možné mnohé druhy pestovať ako okrasné izbové rastliny. Sedum Burrito patrí medzi naozaj obľúbené sukulenty. Jeho vtipne vyzerajúce lístočky, ktoré sa ťahajú smerom nadol pripomínajú akokeby chvost. Presne preto má názov “Buritto”, čo po španielsky znamená somárik.

Parametre

Náš sukulent Sedum Burrito je vyrobený z PU. Jeho výška je 12 cm. Je zelenej farby s krásne žltým nádychom. Základná stonka, sa rozvetvuje do 3 menších na ktorých sa nachádzajú dužinaté listy. Dodáva sa bez kvetináča, avšak kvetináč si je možné objednať priamo u nás. K sukulentom sa skvele hodí viacfarebný kvetináč, ktorý perfektne oživí váš interiér. Sedum Burrito je zakončený zapichovacím tŕňom, pomocou ktorého rastlinu jednoducho umiestnite do vami zvoleného kvetináča.

Umiestnenie

Náš umelý sukulent je určený predovšetkým do interiéru, príjemne oživí vašu izbu alebo kanceláriu, ale kľudne ho môžete umiestniť aj vonku napríklad na skrášlenie terasy, alebo vonkajšej parapetnej dosky. Hodí sa všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu, kde nie je možné živú rastlinu pestovať.

Kombinácie

Sedum Burrito sukulent je možné kombinovať aj s ostatnými sukulentmi z našej ponuky, alebo taktiež napríklad s úponkou brečtanu či papraďou. Ak máte radšej farby, tento sukulent môžete spojiť aj s kvitnúcimi rastlinami z našej širokej ponuky, alebo aj listovými a originálna dekorácia je na svete.

Parameters

Product code 20132
Height 12 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 8 cm
Leaf width 2 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
The length of the mandrel 2 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!