Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Púštna ruža 12 cm

Discount
27 %
Original
€1.50
Today only
€1.09 without VAT
1010 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Púštna ruža, alebo adenium, je listnatá rastlina východoafrického pôvodu s hustými stonkami a jasnými kvetmi. Patrí do čeľade Kutrovye (Apocynaceae). Púštna ruža má veľmi rada teplo.Čím má rastlina viac listov, tým potrebuje aj viac vody. Púštna ruža je vhodná aj ako kvet do bytu či do domu.Stojí za zmienku, že púštna ruža je jedovatá, deti a domáce zvieratá by s ňou nemali byť v kontakte.

Výskyt

Spočiatku sa takáto ruža nachádzala iba v Egypte, Thajsku, Malajzii a severnej Afrike. Teraz sa však pestovatelia kvetov zaoberajú pestovaním tejto ruže takmer vo všetkých krajinách.

Parametre

Náš sukulent púštnej ruže má vrátane stonky výšku 12 cm. Je príjemnej zelenej farby na konci sfarbené do ružova . Kvet púštnej ruže je vhodný do interiéru a je ideálnym doplnkom do Vášho bytu či domu. V predvolenom nastavení sa táto umelá rastlina dodáva ako bodec bez kvetináča, takže je ľahké ju aplikovať do krásnych aranžmánov. Kvet je vyrobený z PU materiálu. Kvetináč nie je súčasťou balenia.

Umiestnenie

Kvet púštnej ruže je vhodný do interiéru a je ideálnym doplnkom do Vášho bytu či domu. Má nízku výšku a tak je vhodné ho umiestniť na stolik, prípadne komodu aby bol dobre viditeľný. Keďže umelý kvet nepotrebuje vodu, ani svetlo je možné ho umiestniť aj do poličky prípadne na iné tmavé miesta.

Kombinácie

Odporúčame kombinovať s rôznymi variantami púštnej ruže a sukulentov z našej ponuky, ale tak isto krásne vynikne aj ako samostatný sukulent v kvetináči, prípadne môžete doplniť viac kusov toho istého druhu pre ešte bohatšiu dekoráciu.

Parameters

Product code 20131
Height 12 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 4 cm
Leaf width 3.5 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
The length of the mandrel 7 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!