Contact us info@hk-green.eu

Umelý sukulent lotos Pachyveria 11 cm

Discount
23 %
Original
€4
Today only
€3.09 without VAT
338 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Pachyveria je hybridný sukulent krížením medzi Pachyphytum a Echeveria. Spravidla dorastajú do 5- 17 cm. Najlepšie rastú v pôde plnej fosforu a draslíka, ale s nízkym obsahom dusíka. Pachyveria  je krásny a nenáročný sukulent. Vďaka svojej jedinečnej farbe je radosť na neho pozerať! Tento sukulent je tak skromný, že ho stačí zalievať raz za dva týždne. Rastlinu je vhodné postaviť na svetlé miesto, ale nie na slnko. Tak zostanú listy krásne. 

Výskyt

Nachádzajú sa na celom svete okrem Antarktídy, od úrovne mora až do 5000 m nadmorskej výšky. Ich rozšírenie je však nerovnomerné. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Na druhej strane, obchádzajú púšte, husté lesy a bezlesné oblasti mierneho pásma s tuhými zimami. Väčšina druhov sa vyskytuje vo východnom a strednom Mexiku, niektoré aj na juhu, severovýchode či stredozápade krajiny. Rastú na suchých, skalnatých stanovištiach v nadmorských výškach od 1200 do 2500. Častým a bohatým zalievaním trpia chorobami.

Parametre

Náš umelý sukulent Pachyveria je zelenej farby, zo stredu je hráškovo zelený, čím ružicu krásne otvára. Jeho výška je 11 cm. Stonka je z plastu, na pohľad je rastlina masívna, ale zároveň jemná. Zásluhu na tom má PU materiál, z ktorého je vyrobená. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Veľmi jednoducho ho umiestnite do kvetináča vďaka zapichovaciemu tŕňu, ktorým disponuje. Dekoratívny kvetináč vám odporúčame zakúpiť v našom internetovom obchode. 

Umiestnenie

Ak milujete rastliny, avšak nie ste práve úspešní v ich pestovaní, je pre vás táto umelá rastlina ideálnym riešením. Špeciálnou skupinou sú práve sukulenty Pachyveria, ktoré sa dajú použiť na skrášlenie vašej domácnosti. Táto početná krása nielen potešuje oko, ale prináša zaujímavý efekt, ktorým podčiarknete moderný štýl vášho bývania. Rozžiari aj tmavšie kúty v domácnosti a radosť vám bude robiť roky bez nutnosti sa o ňu starať. Skvelé riešenie, ako si svoj byt nielen spríjemniť, ale aj obzvláštniť. Ak si z umelej rastliny Pachyveria chcete vytvoriť čo najzaujímavejšiu dekoráciu, spravte si vlastnú minizáhradku v skle. Rastlinné teráriá vytvoria v interiéroch veľmi príjemný efekt. Na dekoráciu vám ponúkame štrk na osadenie, ktorý tiež nájdete na našej stránke.

Kombinácie

Neobvyklé geometrické tvary, rôzne farby vám umožňujú vytvárať štýlové spojenie z rôznych druhov a vytvoria harmóniu v domácom prostredí. Odporúčame výber z našej širokej ponuky umelých kaktusov a sukulentov. Napríklad Echevéria žltá, alebo Svokrin jazyk budú spolu pekne ladiť a v nadčasových kvetináčoch vytvoria v priestore jedinečné prvky. Nesplnia však len funkciu peknej pohľadovej kulisy, navyše zjednodušujú starostlivosť o rastliny na minimum. Zároveň spĺňajú estetickú funkciu, a sú teda neodmysliteľnou súčasťou moderného bývania.

Parameters

Product code 20122
Height 11 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 7 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!