Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina lotus Eševéria zelená 15,5 cm

Discount
24 %
Original
€2.50
Today only
€1.89 without VAT
626 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Je trvalka z rodiny grubago. Prispôsobila sa životu v extrémnych podmienkach, ktoré prevládajú v stepiach Južnej Ameriky, odkiaľ pochádza. Vyznačuje sa silnými mäsitými listami, ktoré vytvárajú perfektne rovnomerné rozety. Charakteristickým znakom tohto druhu je schopnosť rastlín prechádzať medzi druhmi. Vďaka takýmto možnostiam boli chovatelia schopní získať niekoľko hybridných odrôd. Ideálne je pestovať Echevériu v glazurovanom hlinenom kvetináči, ktorý umožní odparovanie vody. V opačnom prípade potrebuje plné slnko a dobre priepustnú pôdu. 

Výskyt

Nachádzajú sa na celom svete okrem Antarktídy. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Na druhej strane, obchádzajú púšte, husté lesy a bezlesné oblasti mierneho pásma s tuhými zimami. Dobre toleruje aj obdobia vlhkosti, pokiaľ ich nechajú vyschnúť pred použitím väčšieho množstva vody. 

Parametre

Naša Eševéria má výšku 15,5 cm. Má jednu plastová stopku prírodnej zelenej  farby. 

Kvet je svetlo zelenkavej farby, ktorá sa postupne prelína do krásnej prírodnej zelenej farby. Listy sú vyrobené z polyuretánu. Rastlina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akýchkoľvek aranžmánov či rôznych dekorov.    

Rastlina Eševéria sa dodáva bez kvetináča.

Umiestnenie

Naša nádherná umelá Eševéria s hustými sukulentnými listami je príjemnou tropickou ozdobou vášho stola, okennej  parapety, kúpeľne ale aj obývačky. Jej nenápadný minimalisticky vzhľad spríjemní každú miestnosť a skrášli váš príbytok. Je perfektným doplnkom, ktorý vnesie do vašich interiérov pocit závanu čerstvého vzduchu a farieb.

Kombinácie

Eševéria zelená svoju krásu zvýrazni v kombinácii s Agáve, Parohovcom a inými druhmi  Eševérie. Naaranžovať ho môžete do dekoratívneho kvetináča, ktorý vyplníte bielym štrkom z našej ponuky. So spomínanými produktami dokážete vykúzliť efektívnu, pôsobivú výzdobu či už na stôl, alebo poličku.

Parameters

Product code 20152
Height 15.5 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 5 cm
Leaf width 3.5 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!