Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Agáve červené 18 cm

Discount
22 %
Original
€1.90
Today only
€1.49 without VAT
914 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Rastlina Agave má veľkú ružicu tučných listov s ostnatým okrajom, končiacich obvykle ďalším ostňom. Robustný kmeň je zvyčajne krátky, takže listy vyzerajú, akoby vyrastali priamo z koreňa. Agáve sú blízko príbuzné ľaliám a nepatria medzi kaktusy.

Výskyt

Agáve prirodzene rastie predovšetkým v Mexiku, avšak nájdeme ich aj na juhu Spojených štátov alebo Strednej a Južnej Amerike. No pestujú sa aj na miestach so zodpovedajúcou klimou napr. v Stredomorí.

Parametre

Naše Agáve je vysoké 18 cm. Má zelenú stonku na ktorej začína krátky hnedý kmeň vyrobený z plastového materiálu. Ďalej sa na stonke nachádzajú zeleno-červené listy zakončené ostňom. Táto rastlina sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. Obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého rastlinu jednoducho upevníte do vami zvoleného kvetináča.

Umiestnenie

Je určené do interiéru, vhodné ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živá rastlina nemala dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Vďaka svojej veľkosti je vhodné ho umiestniť na konferenčný stolík alebo komodu tak, aby bolo na dobre viditeľnom mieste. Skvele doplní váš interiér a dodá mu vzdušný škandinávsky nádych.

Kombinácie

Agáve odporúčame kombinovať s inými rastlinami, ktoré majú svoje prirodzené prostredie v púšti alebo na miestach, kde je suché podnebie ako napr. rôzne kaktusy, dracény alebo juky. Taktiež príjemne pôsobí samostatne, keďže jeho nádherné dvojfarebné listy sú už sami o sebe prekrásna dekorácia. Nie je náhoda, že Agáve patrí medzi tie najobľúbenejšie sukulenty vôbec.

Parameters

Product code 20135
Height 18 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 8 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color green, red
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!