Contact us info@hk-green.eu

Umelý Lotus sivoružový 14 cm

Discount
24 %
Original
€2.50
Today only
€1.89 without VAT
530 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Je trvalka z rodiny Grubago. Prispôsobila sa životu v extrémnych podmienkach, ktoré prevládajú v stepiach Južnej Ameriky, odkiaľ pochádza. Vyznačuje sa silnými mäsitými listami, ktoré vytvárajú perfektne rovnomerné rozety. Charakteristickým znakom tohto druhu je schopnosť rastlín prechádzať medzi druhmi. Vďaka takýmto možnostiam boli chovatelia schopní získať niekoľko hybridných odrôd. Ideálne je pestovať Lotus v glazurovanom hlinenom kvetináči, ktorý umožní odparovanie vody. V opačnom prípade potrebuje plné slnko a dobre priepustnú pôdu. 

Výskyt

Nachádzajú sa na celom svete okrem Antarktídy. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Na druhej strane, obchádzajú púšte, husté lesy a bezlesné oblasti mierneho pásma s tuhými zimami. Dobre toleruje aj obdobia vlhkosti, pokiaľ ich nechajú vyschnúť pred použitím väčšieho množstva vody. 

Parametre

Náš umelý Lotus sivoružový je vysoký 14 cm. Lotus obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu či dekorácie. Materiál stonky je plast a listy su vyrobené z PU materiálu. Táto umelá rastlina je určená do interiéru.

Umiestnenie

Náš nádherný umelý Lotus s hustými sukulentnými listami je príjemnou tropickou ozdobou vášho stola, okennej parapety, kúpeľne ale aj obývačky. Jeho nenápadný minimalisticky vzhľad spríjemní každú miestnosť a skrášli váš príbytok. Je perfektným doplnkom, ktorý vnesie do vašich interiérov pocit závanu čerstvého vzduchu a farieb.

Kombinácie

Lotus sivoružový svoju krásu zvýrazni v kombinácii s Agáve, Parohovcom a inými druhmi  Lotusov. Naaranžovať ho môžete do dekoratívneho kvetináča, ktorý vyplníte bielym štrkom z našej ponuky. So spomínanými produktami dokážete vykúzliť exkluzívnu, pôsobivú výzdobu či už na stôl, alebo poličku.

Parameters

Product code 20142
Height 14 cm
Color green
Determination interior
Flowerpot not included
Width 11 cm
Stem / stem material plastic
Leaf width 3 cm
Leaf length 7 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!