Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Agáve 16 cm

Discount
41 %
Original
€2.20
Today only
€1.29 without VAT
770 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Rastlina Agave má veľkú ružicu tučných listov s ostnatým okrajom, končiacich obvykle ďalším ostňom. Robustný kmeň je zvyčajne krátky, takže listy vyzerajú akoby vyrastali priamo z koreňa. Agáve sú blízko príbuzné ľaliám a nepatria medzi kaktusy.

Výskyt

Agáve prirodzene rastú predovšetkým v Mexiku, avšak nájdeme ich aj na juhu Spojených štátoch alebo Strednej a Južnej Amerike. Pestujú sa však aj na miestach so zodpovedajúcou klímou napr. v Stredomorí.

Parametre

Naše umelá rastlina Agáve je vysoká 16 cm. Má zelenú stonku ukončenú do hneda vyrobenú z plastového materiálu.  Na stonke sa nachádzajú široké zelené listy zakončené ostňom. Táto rastlina sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. Obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého rastlinu jednoducho upevníte do vami zvoleného kvetináča.

Umiestnenie

Je určené do interiéru, vhodné ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živá rastlina nemala dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Vďaka svojej veľkosti je vhodné ho umiestniť na konferenčný stolík alebo komodu tak, aby bolo na dobre viditeľnom mieste. Skvele doplní váš interiér a dodá mu vzdušný škandinávsky nádych.

Kombinácie

Agáve odporúčame kombinovať s inými rastlinami, ktoré majú svoje prirodzené prostredie v púšti alebo na miestach, kde je suché podnebie ako napr. rôzne Kaktusy, Draceny alebo Juky. Taktiež príjemne pôsobí samostatne, keďže jeho nádherné listy sú už sami o sebe prekrásna dekorácia. Nie je náhoda, že Agáve patrí medzi tie najobľúbenejšie sukulenty vôbec.


 

Parameters

Product code 20148
Height 17 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 7 cm
Leaf width 2 cm
Sheet material plastic
Leaf color green, pink
UV Protection not
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!