Contact us info@hk-green.eu

Umelý sukulent Echevéria 15 cm

Discount
22 %
Original
€1.90
Today only
€1.49 without VAT
690 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Echeveria je rod rastlín z čeľade Tučnolistovité. 

Rastliny môžu byť vždyzelené alebo listnaté. Kvety na krátkych stopkách vychádzajú z kompaktných ružíc šťavnatých, dužinatých, často pestrofarebných listov. Druhy sú polykarpické, čo znamená, že môžu počas svojho života mnohokrát kvitnúť a sadiť. Mnoho druhov Echeveria plní dôležité environmentálne úlohy, ako napríklad hostiteľské rastliny pre motýle. 

Výskyt

Centrum druhovej rozmanitosti je v Mexiku, ktoré je tiež považované za vývojové centrum rodu. Sukulentné rastliny sú typickými obyvateľmi polopúští a púští okolo obratníka, takže milujú subtropické a tropické podnebie. Vo voľnej prírode kvet preferuje usadenie sa na skalnatých skalnatých pôdach. Vyskytuje sa  na rovinách a v horských oblastiach v podmienkach sucha a veľkého slnečného žiarenia.

Parametre

Náš umelý sukulent Echeveria ma výšku 15 cm a je vyrobený z PU materiálu, na dotyk pôsobí ako živý. Listy pôsobia mohutne, sú sivej farby a na vrchu postupne sfarbené do červena. Rastlina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu, či dekorácie.

Umiestnenie

Tento náš umelý sukulent Echeveria je určený do interiéru, je to vhodný doplnok do obývačky na policu, alebo komodu kde osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý minimalistický  priestor. Vďaka svojim výrazným sfarbením dokáže zaujať v akom komkoľvek aranžmáne. Naša umelá Echevéria je vhodná aj všade tam, kde sa živým kvetom nedarí, buď pre nedostatok slnka alebo pre nedostatok času sa venovať živým rastlinám.

Kombinácia

Ak ju chceme kombinovať s inými rastlinami vyberte si napríklad zo širokej škály Lotosových kvetov, Sukulentov, Kaktusov, Agáve ale aj s Aloe vera. Postačí ak dva, alebo tri rôzne druhy  Eševérie vsadíte do jednoduchého širokého a plytkého kvetináča, a tým vytvoríte moderný aranžmán, ktorý sa hodí do akejkoľvek miestnosti od kuchyne, cez kúpeľnu až do kancelárie. Širokú ponuku kvetináčov ako aj spomínaných rastlin nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20150
Height 15 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf width 1 cm
Leaf length 4 cm
Sheet material plastic
Leaf color gray
UV Protection not
The length of the mandrel 4 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!