Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Echeveria ružová 11 cm

Discount
25 %
Original
€4.10
Today only
€3.09 without VAT
338 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Echeveria je rod rastlín z čeľade Tučnolistovité. Sú to sukulenty s dužinatými listami a päťpočetnými kvetmi v kvetenstvách rôznych typov. Plodom je mechúrik. Rod zahŕňa asi 140 až 170 druhov. Echeverie sú často pestované ako okrasné sukulentné rastliny a bolo dopestované nespočetné množstvo rôznych krížencov a kultivarov. Existujú tiež medzirodové krížence s niektorými inými rodmi čeľade Tučnolisté. V súčasnosti sú rôzne kultivary Echeverii často ponúkané v záhradníctvach a záhradných centrách.

Výskyt

Echeverie sú rozšírené výhradne v Amerike od Texasu až po Argentínu. Najväčší počet druhov rastie v Mexiku. Echeverie sú horské suchomilné rastliny, v nížinách sa nevyskytujú. No dajú sa pestovať aj na mieste so zodpovedajúcou klímou.

Parametre

Naša Echeveria sa vyznačuje svojimi tučnými listami ružovej farby, zo stredu vychádzajú svetlozelené lístky, ktoré jej pridávajú na jej extravagantnosti. Listy sú vyrobené z PU materiálu a  nachádzajú sa na tmavo-zelenej stonke celá rastlina je vysoká 11 cm a pôsobí realistickým dojmom. Pomocou tejto stonky sa dá jednoducho umiestniť do kvetináča s inou rastlinou, alebo aj samostatne  Dodáva sa bez vnútornej vložky alebo kvetináča.

Umiestnenie

Naša Echeveria ružová je určená do interiéru, vhodná ako doplnok do domácnosti či kancelárie a miesta, kde by živá rastlina nemala dostatok svetla alebo pravidelnú starostlivosť. Vďaka svojmu realistickému vzhľadu je skvelou náhradou za živú rastlinu. Niekedy púta nápadnou farebnosťou a zaujímavými tvarmi, ktorých zoskupením môžete získať nápadité živé aranžmány. Veľkou prednosťou týchto rastlín je, že nezaberú veľa miesta, zmestia sa aj na menší okenný parapet a miesto pre ne sa nájde aj vo veľmi malom byte. 

Kombinácie

Eševéria vám vie aj napriek svojmu malému vzhľadu pekne oživiť priestor. Veľmi jej sekne kombinácia s podobnými vlastnosťami napr. Kaktusmi, ale aj spojením viacerých druhov tejto rastliny získate nádhernú kompozíciu, či už do aranžmánu na stôl, alebo do dreveného rámu na stenu. Pekne sa dopĺňa s kvetináčmi v zemitých farbách.Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, tak dobre nakombinovaný kvetináč s rastlinou vám vie úplne zmeniť celý interiér a tak mu dodať úplne iný nádych. Na našej stránke nájdete široký výber kvetináčov.

Parameters

Product code 20123
Height 11 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 6.5 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color pink
UV Protection not
The length of the mandrel 8.5 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!