Contact us info@hk-green.eu

Umelý kaktus tmavo zelený 21 cm

Discount
22 %
Original
€3.20
Today only
€2.49 without VAT
626 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Opunciovité, Kaktusovité alebo ľudovo Kaktusy je čeľaď krytosemenných dvojklíčnolistových rastlín. Kaktusy sú rastliny prispôsobené dlhým obdobiam sucha v podmienkach púšte. Sú to sukulentné rastliny - keď majú prístup k vode, ukladajú si ju do zdužnatelých častí tela, ktoré sa zvyčajne redukujú len na stonku. Ich pichliače sú premenené listy, ktoré sa redukovali z dôvodu uchovávania vody.

Výskyt

Všetky kaktusy, ktoré dnes poznáme majú spoločný pôvod a to tropická Amerika. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Na druhej strane obchádzajú púšte, husté lesy a bezlesné oblasti mierneho pásma s tuhými zimami. Najväčšie množstvo kaktusov je možné nájsť v Mexiku, a síce v jeho centrálnej časti, na sever od hlavného mesta.

Parametre

Náš umelý kaktus tmavo zelený je vysoký 21 cm. Je prírodne zelenej farby, špice sú sfarbené do hneda. 16 stoniek je vyrobených z PU materiálu. Je vhodný najmä do interiéru. Kaktus sa dodáva bez kvetináča, obsahuje zapichovací tŕň pre ľahké a praktické umiestnenie do aranžmánu či dekorácie. 

Umiestnenie

Tento náš umelý Kaktus tmavo zelenej farby je vhodný do interiéru. Ak hľadáte peknú zelenú rastlinu pre váš parapet alebo na skrinku, Kaktus bude pre vás ideálny. Na rozdiel od živého vám umelý Kaktus dokáže zmeniť interiér kúpeľne, najmä pre svoj exotický zjav a výraznú zelenú farbu. Táto rastlina má tendenciu upútať a stiahnuť na seba pozornosť. Je vítaným doplnkom v obytných priestoroch a kanceláriách, či dokonca ordináciach, alebo všade tam kde sa živým rastlinam nedarí, či už pre nedostatok slnka alebo nepravidelnú starostlivosť.

Kombinácie

Pôsobivý aranžmán získate kombináciou Kaktusu s Echeveriami rôznych farieb, ale pekne ladiť bude aj s Agáve. V tejto verzii je umelá rastlina dodávaná bez kvetináča, takže ju môžete ľahko vložiť do svojej vlastnej okrasnej nádoby.  Ak preferujete hustejší porast, odporúčame vám zakúpiť viac kusov tejto rastliny a ich spojením dosiahnete prekrásnu bohatú kompozíciu. Odporúčame vsadiť do okrúhleho nízkeho kvetináča, ktoré si môžete zakúpiť na našej stránke.

Parameters

Product code 20144
Height 21 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 13 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 6.5 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!