Contact us info@hk-green.eu

Umelý kaktus 21 cm

Discount
22 %
Original
€3.20
Today only
€2.49 without VAT
676 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Kaktusy sú vytrvalé sukulentné rastliny dosť rozmanitého vzhľadu. Väčšina druhov kaktusov je bezlistá, plne vyvinuté listy nájdeme iba u niekoľkých vývojovo najpôvodnejších rodov. Niektoré tieto kaktusy majú stromovitý vzrast a môžu dosiahnu výšku až 15 metrov. Drobné a čoskoro opadavé listy sa objavujú aj u podčeľade Opuntioideae. Špecifickým orgánom kaktusov sú Areoly. Sú to v podstate skrátenej postranné vetvičky, ktoré majú vlastné rastové pletivo aj cievne zásobenie a nesú tŕne, prípadne aj rôzne typy trichómov.

Výskyt

Kaktusy zahŕňajú asi 1900 druhov v 127 rodoch. S výnimkou jediného druhu ripsalisu pochádzajú výhradne z Ameriky, kde sú rozšírené od Kanady až po Patagónii. Najväčší počet druhov sa vyskytuje v oblasti juhozápadnej USA a severozápadného Mexika a tiež v juhoamerických Andách.

Parametre

Náš umelý Kaktus ma výšku 21 cm. Disponuje zapichovacou stonkou, vďaka ktorej sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu, či dekorácie Rozvetvuje sa na 16 stoniek, ktoré sú sviežej zelenej farby a konce idú do hnedého odtieňa. Vyrobené sú z kvalitného PU materiálu. Náš umelý kaktus je určený do interiéru

Umiestnenie

Kaktus v domácnosti je poväčšine na pohľad krásnym interiérovým doplnkom. V kúpeľni tento malý detail vie vykúzliť príjemnú atmosféru, ale aj obývačka, kuchyňa, či kancelária môže byť tým pravým miestom.

Pre jeho nízku výšku je vhodné ho umiestniť na viditeľné miesta ako napríklad na skrinku, policu, parapet alebo konferenčný či kuchynský stôl. Vďaka zapichovaciemu tŕňu je možné túto rastlinu zakomponovať do rôznych zelených buketov. 

Kombinácie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s touto umelou rastlinou, ktorá vyzerá ako živá. Dobre vynikne ako jedinec v okrúhlom nízkom kvetináči, alebo viacej kusov toho istého druhu v truhlikovom kvetináči. Náš umelý Kaktus sa dá kombinovať s viacerými rastlinami z našej ponuky, no najviac mu bude svedčiť kombinácia s Echeveriami a Sukulentami v rôznych farbách, ktorých máme v ponuke niekoľko druhov.

Parameters

Product code 20143
Height 21 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 14 cm
Sheet material plastic
Leaf color green, burgundy
UV Protection not
The length of the mandrel 7 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!