Contact us info@hk-green.eu

Umelý sukulent Echeveria 21 cm

Discount
24 %
Original
€5
Today only
€3.79 without VAT
244 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Graptopetalum paraguayense je trváca nenáročná sukulentná rastlina. Vytvára ružice z mäsitých listov. Rastlina má špecifickú farbu, ktorá by sa dala opísať ako jemná pistáciová s jemným lososovým nádychom v strede. Hrubé listy zadržiavajú vodu, takže Graptopetalum ľahko vydrží dlhšie obdobie bez závlahy. Rastlina vyrastá od stredu ružice, spodné listy jej usychajú alebo opadávajú. To znamená, že staršie rastliny už majú dlhé, hrubé, holé, prípadne riedko olistené stonky, často vykrútené pod váhou ružíc na koncoch. Odporúča sa rastlinu pravidelne zmladzovať, aby vyzerala pekne. Sukulenty sú veľmi ušľachtilé rastliny, ktoré sú nielen krásne a rozmanité svojim tvarom, farbou či veľkosťou, ale sú veľmi nenáročné na starostlivosť. Tieto krásky môžete pestovať v exteriéri, aj v interiéri.

Výskyt

Echeverie, sú trváce byliny pochádzajúce zo suchých, polosuchých a miernych pásiem juhozápadných Spojených štátov, Mexika, Strednej Ameriky a severnej Južnej Ameriky. Spravidla sú to Acaules, to znamená, že nemajú stonku alebo kmeň, ale existujú niektoré druhy, ktoré sa trochu zdvihnú zo zeme. Listy sú sploštené a mäsité a tvoria ružice. Sú to zelené, hnedé, červenkasté, kovové ... všetko bude závisieť od druhu a kultivaru.

Parametre

Náš umelý sukulent Echevéria je 21 cm vysoká. Má svetlozelenú plastovú stonku. Ružice z mäsitých listov sú vyrobené z polyuretánu, sú jemnej pistáciovej farby a ich stred má nádych jemnej lososovej farby. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Echeveria je vhodná do interiéru.

Umiestnenie

Naša kráska umelá Echeveria s hustými sukulentnými listami je príjemnou tropickou ozdobou vášho stola, parapetu, alebo poličky. Upúta svojim jedinečným vzhľadom. Je vhodná na umiestnenie do rôznych dekoratívnych machových obrazov, sklenenej vázy, aranžmánov, či dekorovanie vencov. Svojou prirodzenou krásou osvieži každý priestor. 

Kombinácia

Echeveriu odporúčame do interiéru, ale aj do chráneného exteriéru. Jej príjemná pistáciová farba, s lososovým nádychom v strede, sa veľmi pekne zvýrazní v priesvitnom dekoratívnom kvetináči v kombinácii s Fitóniou, prípadne bielou Levanduľou, alebo s rôznymi druhmi Echeverií z našej ponuky. Povrch dekoratívneho kvetináča môžete dotvoriť bielym štrkom z našej ponuky. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20159
Height 21 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 10 cm
Leaf width 3.5 cm
Sheet material plastic
Leaf color green, pink
UV Protection not
The length of the mandrel 13 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!