Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Aloe 27 cm

Discount
22 %
Original
€6.40
Today only
€4.99 without VAT
242 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Aloe je sukulentná rastlina z čeľade asfodelovité, ktorá rastie v subtropických a tropických oblastiach. Využíva sa najmä v zdravotníctve, v kozmetike ale aj na obyčajné ozdobenie bytu. Jednou z hlavných účinných látok je polysacharid acemanán. Táto substancia pri vnútornom užití aktivuje imunitný systém, chráni bunkové membrány a pôsobí antibakteriálne, antivirálne a antimykoticky. Používa sa aj v zubnom lekárstve ako lepidlo na zubné náhrady. Okrem toho Aloe obsahuje vápnik, horčík, zinok, selén, vitamíny a aminokyseliny. Celkovo obsahuje viac ako 200 farmakologicky významných látok.

Výskyt

Za pravdepodobnú oblasť pôvodu je spravidla považované povodie Nílu v africkom Sudáne, Arábia, alebo Somálsko, niektoré zdroje ako jej pôvod uvádzajú dokonca Kanárske ostrovy.

V súčasnosti je Aloe rozšírená v suchších a teplých oblastiach takmer celého sveta. V rámci Európy rastie v najteplejších oblastiach Stredomoria v Španielsku, Portugalsku, Grécku, Taliansku, na Kréte a Sicílii. Ďalej rastie napr. V južnej Číne (v provincii Jün-nan ), Indii, takmer celé Afrike, na Kanárskych ostrovoch, Madeire a na Kapverdách, v južných štátoch USA( Florida, Kalifornia, Texas ), Mexiku, na niektorých Karibských ostrovoch a v západnej Austrálii.

Parametre

Naša umelá rastlina Aloe je vysoká 27 cm, jej hrubé zelené a jemne frkané na okrajoch tŕnite listy sú vyrobené z PU. Táto obľúbená rastlina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu či dekorácie. Materiál stonky je plast.

Umiestnenie

Umelá rastlina Aloe je jedna z najobľúbenejších rastlín vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhoch. Je určená do interiéru, je to vhodný doplnok do obývačky na policu, alebo komodu, kde osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor.

Kombinácie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s našou umelou rastlinou Aloe, ktorá vyzerá ako živá. Odporúčame kombinovať s rôznymi variantami sukulentov a kaktusov. Veľmi pekne sa bude vynímať v spoločnosti Tilandsie a Difenbachie. Určite neurobíte krok vedľa, ak sa rozhodnete siahuť po vkusnom dekoratívnom kvetináči, ktorých širokú škálu nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20165
Height 20 cm
Color green
Determination interior
Flowerpot not included
Width 10 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 20 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!