Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Aloe 45 cm

Discount
15 %
Original
€35
Today only
€29.90 without VAT
120 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Je to nenáročná rastlina. Má hrubé listy, na okrajoch tŕnité. Podobá sa na kaktus, je však členom rodiny ľaľiovitých. Dospelé rastliny majú v priemere asi 15 listov a dosahujú veľkosť 0,5-2 m. Životodarnou krvou tejto rastliny je gél nachádzajúci sa vo vnútri listov, ktorý je bohatý na živiny a vlhkosť. V odbornej literatúre sa uvádza, že existuje približne 200 druhov Aloe. 

Výskyt

Aloe je sukulentná rastlina z čeľade asfodelovité ktorá rastie v subtropických a tropických oblastiach. Využíva sa najmä v zdravotníctve, v kozmetike ale aj na obyčajné zdobenie bytu. Väčšina druhov má ružicu veľkých, silných a mäsitých listov. Kvety sú rúrkovité, sú často žlté, oranžové, ružové alebo červené. Vyrastajú zo stredu listovej ružice, na vrchole sú rozvetvené a majú holú stonku. Líšia sa od seba farbou listov, môžu byť pruhované alebo bodkované. Niektoré Aloe pôvodom z Južnej Afriky je stromovité rozvetvené. Je obľúbenou bylinou v domácom lekárstve.

Parametre

Naše umelá rastlina Aloe je vysoká 45 cm. Stonka je plastová, šedej farby. Listy sú hrubé špicaté,  vyblednutej zelenej až sivej farbe v rôznych odtieňoch. Materiál listu je PU. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Naše Aloe obsahuje zapichovací tŕň, ktorý slúži na upevnenie rastliny napríklad do kvetináča, alebo iného zvoleného  aranžmánu.

Umiestnenie

Umelá rastlina Aloe, svojim vzhľadom a veľkosťou je veľmi ľahko umiestniteľná kdekoľvek vo vašom interiéri.  Skrášli vašu kúpeľňu, kuchyňu, spálňu či kanceláriu. Táto rastlina je minimalistická a preto jeho umiestnenie nikdy nepôsobí rušivo. Perfektne sa k nemu hodí kvetináč výraznej farby, alebo vzoru, ktorý bude dokonale ladiť s vašim interiérom a dokáže s Aloe pekne vyniknúť. Množstvo vhodných kvetináčov nájdete aj na našej stránke.

Kombinácie

Aloe odporúčame kombinovať s rôznymi druhmi sukulentov. S takouto kombináciou si určite zútulnite a spríjemnite svoj domov, či pracové prostredie. Jej čaro sa objaví ak ju umiestnite do priesvitného dekoratívneho  kvetináča, ktorý vyplníte drvenou žulou. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke. Vynikne ako samostatná rastlina, ale rovnako aj keď je súčasťou dekorácie spolu s inými druhmi..S naším Aloe proste nemôžete “stúpiť” vedľa.

Parameters

Product code 20164
Height 45 cm
Color green
Determination interior
Flowerpot not included
Width 18 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf width 5 cm
Leaf length 30 cm
Sheet material plastic
Trunk / stem color green
Leaf color green
Trunk / stem height 5 cm
UV Protection not
The length of the mandrel 7.5 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!