Contact us info@hk-green.eu

Umelý sukulent Crassula capitella 13,5 cm

Discount
24 %
Original
€0.95
Today only
€0.72 without VAT
1970 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Crassula, je súhrnné pomenovanie pre skupinu sukulentov, ktorá  zastrešuje viac ako 350 druhov. Majú však malý vzrast a používajú sa ako miniatúry v skalkách či pôdopokryvné rastliny. Sukulent Crassula capitela je pekná nenáročná rastlinka, ktorá sa na slnečnom mieste krásne sfarbuje do červena a to najmä v jarnom období. V tieni zostáva zelená a nenápadná, preto jej treba dopriať čo najviac svetla. Ľahko sa množí z odnož.Toto šťavnaté pomenovanie odvodzuje názov Crassula od latinského slova „Crassus“, čo znamená hustý.

Výskyt

Významné miesto má aj v krajinách Namíbie a Botswany. Rastlina je pôvodným obyvateľom Južnej Afriky dobre známa ako bylina, ktorej korene sú sušené a drvené na prášok, ktorý sa používa na hojenie rán. Uprednostňujú polopúšte subtropickej oblasti, hlavne južnej Afriky, Madagaskaru a Severnej Ameriky. Je široko rozšírený v provinciách Eastern Cape, Northern Cape a Western Cape a nachádza sa tiež v Botswane a severnej Namíbii. Crassula capitella je ohromujúca šťavnatá rastlina, ktorá vyzerá fantasticky v skalkách a krajinných záhradách.

Parametre

Naša umelá rastlina sukulent Crassula capitella, je vysoká 13,5 cm, má malé, špicaté, silné listy zelenej farby, ktoré sú pevne naukladané na sebe a pripevnené k stonke. Listy sú úzke a zvyknú pripomínať vrtuľu, sú vyrobené z PU materiálu, na dotyk sú veľmi jemné. Stonka je vyrobená z plastu a umožňuje ľahké umiestnenie do kvetináča, ktorý nie je súčasťou rastliny, odporúčame vám výber z našej ponuky.

Umiestenie

Umelý sukulent Crassula capitella, ktorá krásne dotvára interiér a je primárne určená pre tých, ktorí nepatria k vášnivým pestovateľom, pretože im to jednoducho nejde. Aj tak by sa dala charakterizovať naša rastlina. Už len jej zaujímavý názov hovorí o tom, že svojím vzhľadom je naozaj výnimočná. Umelý sukulent Crasulla capitella je vhodná na umiestnenie do dekoračného kvetináča alebo malej misky, na skrášlenie moderného prostredia v kuchyni, obývačke, či kancelárii na stole, alebo okennej parapete. Umiestniť sa dá aj do nástenných rámov, do otvorených visiacich terárií, alebo rôznych aranžmánov, čím vytvoríte jedinečný pocit útulnosti.

Kombinácia

Táto umelá rastlina spolu s  Echevériou predstavuje štýlovú dekoráciu pre váš interiér. Kombinácia rôznych druhov sukulentov  a dreveného rámu obrazu pôsobí príjemne ukľudňujúco a vytvárajú jedinečný pocit splynutia s prírodou priamo u vás doma. 

Sukulent Crassula sa skvele hodí na dodekorovanie  rôznych umelých panelov z našej ponuky, čím si vytvoríte koláž podľa vlastného vkusu. Rozhodne však vynikne aj sama v modernom kvetináči len tak na poličke, či stole. Dokáže nielen spríjemniť prostredie, ale aj úplne zmeniť vzhľad a štýl vášho interiéru na nepoznanie.

Parameters

Product code 20129
Height 13.5 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Leaf height 4.5 cm
Leaf width 1 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 5 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!