Contact us info@hk-green.eu

Umelá Púštna ruža zelená 25,5 cm

Discount
23 %
Original
€6.70
Today only
€5.19 without VAT
194 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Rastlina Agáve má veľkú ružicu tučných listov s ostnatým okrajom, končiacich obvykle ďalším ostňom. Robustný kmeň je zvyčajne krátky, takže listy vyzerajú akoby vyrastali priamo z koreňa. Agáve sú blízko príbuzné ľaliám a nepatria medzi kaktusy.

Výskyt

Agáve prirodzene rastú predovšetkým v Mexiku, avšak nájdeme ich aj na juhu Spojených štátoch alebo Strednej a Južnej Amerike. Pestujú sa však aj na miestach so zodpovedajúcou klímou napr. v Stredomorí.

Parametre

Naša umelá rastlina Agáve je vysoká 26 cm. Má zelenú stonku na ktorej začína krátka tmavo-zelený stonka,  vyrobená z plastového materiálu. Ďalej sa na stonke nachádzajú široké zelené listy zakončené ostňom. Táto rastlina sa dodáva bez vnútornej vložky alebo dekoratívneho kvetináča. Obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého rastlinu jednoducho upevníte do vami zvoleného kvetináča.

Umiestnenie

Táto dokonalá replika je určená do interiéru, je vhodná ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta, kde by živá rastlina nemala dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Vďaka svojej veľkosti je vhodné umelé Agáve umiestniť na konferenčný stolík,  alebo komodu tak,  aby bolo na dobre viditeľnom mieste. Táto rastlina je jednou z najobľúbenejších rastlín na dotvorenie priestoru.  

Kombinácie

Agáve odporúčame kombinovať s inými rastlinami, ktoré majú svoje prirodzené prostredie v púšti alebo na miestach, kde je suché podnebie ako napr. rôzne Kaktusy, Dracény alebo Juky. Taktiež príjemne pôsobí samostatne v minimalistickom prostredí, keďže jeho nádherné listy sú už sami o sebe prekrásna dekorácia. Nie je náhoda, že Agáve patrí medzi tie najobľúbenejšie sukulenty vôbec.

Parameters

Product code 20160
Height 17 cm
Color green
Determination interior
Flowerpot not included
Width 23 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 13 cm
Leaf width 5.5 cm
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!