Contact us info@hk-green.eu

Umelá palma Areca 150 cm

Discount
41 %
Original
€150
Today only
€88.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Palma Areca je v našich končinách obľúbená predovšetkým ako klasická izbová rastlina. Jej stonky, ktoré sú najmä vzpriamené, pripomínajú unikátnu rastlinu Bambus. Tieto stonky bývajú ukončené vejárovitými, oblúkovými, listami, ktoré sú protistojne usporiadané. Listy dokážu dosiahnuť dĺžku až neuveriteľných 1,2 metra. 

Listy, ktoré rastú na vrchole kmeňa, sú skoro vždy dlaňovito alebo perovito zložené, stopky majú vždy zelené. Veľké množstvo kmeňov tejto palmy je košato rozvetvených, jej listy sú rozdelené do veľkého množstva lesklých párov tvaru pierka. Vďaka svojim schopnostiam zlepšovania ovzdušia, rastlina prispieva k príjemnej klíme v miestnosti.

Výskyt

Areca je tropická palma, pochádza z Madagaskaru a Tanzánie. Kvôli svojím perovito zloženým listom patrí k najatraktívnejším Palmám. Celkovo existuje vyše 50 druhov. Je to štíhla Palma, ktorá si v priebehu rokov vytvára kmene. Dosahuje priemernú výšku 3 metre, ale môže dosiahnuť 6 metrov. Listy sú perovité, klenuté, zelenej farby a dlhé od 2 do 3 metrov. 

Parametre

Naša palma Areca je vysoká 150 cm vrátane kvetináča. Skladá sa z 2 kmeňov, ktoré sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu. Tesne nad plastovým základom začína listovanie tejto Palmy. Listy sú tmavo zelenej farby a vyrobené z plastového materiálu, ktorý je na dotyk ako živý a sú v počte 19 kusov. Je to dokonalá replika živej verzie tejto Palmy. Umelá Palma Areca sa dodáva v plastovom základnom kvetináči s priemerom 17,78 cm, spolu s umelým substrátom, ktorý je pokrytý machom.

Umiestnenie

Naša palma Areca vám veľmi pekne vyplní otvorené a presvetlené miestnosti. Vďaka svojmu realistickému vzhľadu bude krásnou ozdobou vašej domácnosti, či kancelárie a aj zabudnete, že táto palma je vlastne umelá. Nádherne sa vyníma na podstavcoch, v obývacích izbách a jedálňach, vždy v najviac reprezentatívnych častiach bytu alebo domu. Naša palma Areca vám zaručene prinesie exotiku a to priamo k vám domov.

Kombinácie

Naša Palma Areca sa veľmi dobre kombinuje s ostatnými druhmi paliem, ale aj s rôznymi Cykasmi, no seknú k nej aj Paprade. Ak sa obávate, že si do miestnosti k tejto Palme nebude môcť umiestniť aj nejakú tú kvitnúcu rastlinu, tak to ste skutočne na omyle. Táto Palma sa tiež skvele dopĺňa s našimi kvetináčmi, nájdete ich v našej ponuke. Osadenie do kvetináča môžete ozvláštniť aj umiestnením drevených štiepok na povrch substrátu, ktorých veľký výber nájdete taktiež na našej stránke.

Parameters

Product code 20003
Height 155 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 15.5 cm
Insert diameter 17.8 cm
Insert material plastic
Number of stems / stems 2 ks
Stem / stem material plastic
Number of branches 19 ks
Branch material plastic
Leaf height 22 cm
Sheet material plastic
Trunk / stem color green
Branch color green
Leaf color green
Trunk / stem height 28 cm
UV Protection not
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!