Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Papraď 150 cm

Discount
40 %
Original
€98
Today only
€58.90 without VAT
32 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Papradie patrí medzi najprekvapujúcejšie rastliny na svete. Ich kmeň je viac-menej tenký, ale ich listy môžu ľahko presiahnuť dĺžku dvoch metrov. Z diaľky vyzerajú ako palmy, aj keď si ich nie je čím mýliť, pretože nemajú nič spoločné. Aj keď nemajú kvety, to im nezabránilo v tom, aby patrili k najobľúbenejším rastlinám na záhradách, terasách a príbytkoch. Papraď  má koreňový systém, stonku a listy. Nemá žiadne semená. Listy nevyzerajú ako listy iných rastlín. Vyzerajú, ako by bolo v jednej rovine položených niekoľko vetiev a pripevnených k stonke. Ich farba sa môže líšiť od svetlozelenej po tmavozelenú. 

Výskyt

Najznámejšie a najmrazuodolnejšie stromové paprade sú pôvodom z Tasmánie, Nového Zélandu a Austrálie. Vyžadujú polotieň, znášajú však aj tienisté miesto, v našom suchom letnom prostredí im nevyhovuje miesto na priamom slnku. Je známe tým, že prosperuje v silnom tieni, kde prežije len máločo iné. Na našom území sú zaujímavé lokality s bohatým zastúpením papraďorastov v okolí Považskej Bystrice. Je to zapríčinené hornatým reliéfom, ktorý vytvára veľké množstvo najrozmanitejších stanovísk — od suchých skál po podmáčané pôdy a močiare. 

Parametre

Naša umelá Papraďová palma je vysoká 150 cm vrátane kvetináča. Strom je umiestnený v základnom plastovom kvetináči s priemerom 20,32 cm. Disponuje 1 umelým kmeňom vyrobeným z plastu, na ktorom sa nachádza 36 umelých zelených listov, ktoré sú na dotyk na nerozoznanie od živých aj keď na ich na ich výrobu bol použitý plast. Určený je do interiéru. Na povrchu umelého substrátu je pokrytý machom. 

Umiestnenie

Ak potrebujete izbovku v miestnosti, kde nie je dostatok svetla, naša umelá Papraďová palma je tá správna voľba. Bude vyzerať stále atraktívne. Najviac vynikne v rohu vašej miestnosti. Tak isto je vhodné umiestnenie do reprezentatívnych priestorov. Papraďová palma je krásny dekoračný doplnok do všetkých interiérov pre príjemný vzhľad a dekor miestnosti. Vhodná pre použitie aj v extrémne náročných interiérových priestoroch pri nedostatku svetla, alebo v zafajčených priestoroch). Ľahko sa s ňou manipuluje a zaistí dlhú životnosť - a to všetko s nulovými nárokmi na údržbu.

Kombinácie

Túžite po osviežujúcej a tajomnej atmosfére lesa, ktorá sa bude šíriť vaším bytom a neviete ako to docieliť? Ideálnym riešením sú pôvabné Papraďorasty – izbové rastliny s fascinujúcimi listami, ktoré zaodejú váš príbytok do tých najkrajších zelených odtieňov.

Skalničky, Paprade a okrasné Trávy rôznych farieb a veľkosti možno kombinovať s našou umelou Papraďovou palmou. Odporúčame umiestniť do dekoratívneho kvetináča, ktorých veľký výber nájdete aj v našom internetovom obchode.

Parameters

Product code 20020
Height 150 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 17 cm
Insert diameter 20.1 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 45 cm
Number of branches 36 ks
Branch material plastic
Leaf height 8 cm
Leaf width 2 cm
Sheet material plastic
Number of buds 4 ks
Trunk / stem color green
Branch color green
Leaf color green
Bud color green
Trunk / stem height 26 cm
UV Protection not
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!