Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Kačacia noha 155 cm

Discount
40 %
Original
€92
Today only
€54.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Šeflera je rod rastlín z čeľade Aralkovité. Šeflera stromovitá je vždyzelený ker, ktorý uprednostňuje svetlé až polotienisté miesta. V mladosti vytvára Šeflera vzpriamenú stonku s listami na dlhých stopkách, neskôr sa rozkonáruje. Listy sú tvorené z oválno vajčitých lístkov, dlhých 10 -15 cm, rozložených do kruhu na konci listovej stopky. Lístky z vrcholu rastliny sú zväčša menšie ako tie, čo rastú nižšie. V bytových podmienkach rastlina dosahuje v priemere 90 cm výšku. 

Výskyt

Šeflera stromovitá je exotická drevina, ktorá pochádza z juhovýchodnej Ázie a Austrálie. Vo svojej domovine dorastá do veľkých rozmerov a vytvára husté súkvetia červených kvetov. Rastie v južnej a juhovýchodnej Ázii, využíva sa predovšetkým v Číne a Vietname. My ju poznáme skôr ako atraktívnu bytovú rastlinu, ktorá kvitne iba vo výnimočných prípadoch.

Parametre

Náš umelý strom Šeflera stromovitá je 155 cm vysoká vrátane kvetináča. Je dodávaná v základnom plastovom kvetináči, ktorého priemer je 17,80 cm a povrch je pokrytý machom. Má 1 hrubý plastový kmeň a 130 plastových listov, ktoré sú v odtieňoch svetlo a tmavozelenej farby, na dotyk pôsobiacich ako živé. Strom Šeflera stromovitá je vhodná do interiéru. 

Umiestnenie

Náš nádherný umelý strom Šeflera stromovitá, verne napodobňuje živý strom, je ideálnym doplnkom či už do obchodného centra, wellness cetra, vášho domova, kancelárie či lekárskej ordinácie - skrátka všade tam, kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu, alebo kde nie je možné sa o živé rastliny pravidelne starať.

Kombinácia

Umelý strom Šeflera stromovitá je veľmi výrazným stromom. Vie vyniknúť aj sama, no krásnym spoločníkom by jej bola aj Šeflera, Antúria či Krotónovec. Správne zvoleným dekoratívnym kvetináčom sa krása spomínaných produktov ešte viac zvýrazní. Všetky produkty a dekoratívne kvetináče nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20050
Height 155 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert diameter 17.8 cm
Trunk / stem length 90 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 25 cm
Number of branches 15 ks
Leaf width 7 cm
Leaf length 15 cm
Number of sheets 130 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color brown, green
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!