Contact us info@hk-green.eu

Umelá palma Livistona mini 100 cm

Discount
40 %
Original
€85
Today only
€50.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Palma Livistona vďačí za svoj názov kruhovým listom. Potrebuje svetlé miesto s miernym slnečným žiarením a vysokou vlhkosťou vzduchu. Palma je otočená v rôznych smeroch smerom k svetlu, takže koruna rastie krásne a symetricky. Listy sa v tropických oblastiach používajú na pokrývanie striech a na balenie potravín. Stonka listu je pichliačovitá.

Výskyt

Palma Livistona je  rozšírená v tropickej Ázii, Austrálii a severovýchodnej Afrike. Preferuje mokrade, takže ich možno nájsť v prírode v tropických lesoch a pozdĺž brehov rieky. Vzhľadom k tomu, že palmy rastú pomaly, sú skvelé pre domáce použitie.

Parametre

Umelá palma Livistona je vysoká 100 cm vrátane základného plastového kvetináča v ktorom je dodávaná. Jeho priemer je 17,8 cm. Povrch je pokrytý imitáciou machu. Má 19 krásnych vejárovitých listov prírodnej zelenej farby, ktoré vyzerajú ako živé aj keď sú vyrobené z plastu. Naša Livistona pozostáva z 9 kmeňov na ktorých výrobu boli použité materiály prírodné drevo a kvalitný plast. 

Palma bude vyzerať veľmi elegantne vo vyššom kvetináči, ktorý si môžete vybrať aj na našej stránke.

Umiestnenie

Umelá palma Livistona je jedna z najpopulárnejších druhov paliem na dekoráciu interiéru a to vďaka jej hustote a jedinečnému vzhľadu. Jej rozširujúca koruna opticky zväčší vašu obývačku, jedáleň či kúpeľňu. Je vhodná do rôznych štýlových a moderných priestorov, do reštaurácie, herne, nákupného centra, wellness, kancelárskych priestorov a hotelov.

Kombinácie

Naša umelá palma Livistona môže byť umiestnená samostatne, alebo sa môže stať súčasťou kompozície s nižšími rastlinami ako sú Monstera, Zamiokulkas. Veľkoryso bude pôsobiť kombinácia s umelým pomarančovníkom, alebo s palmou Areca z naše ponuky. Ak ešte doplníte tieto rastliny o krásne kvetináče, výsledok bude zaručene úspešný. Môžete voliť kvetináče v rovnakom farebnom prevedení, alebo aj rôznofarebné, prípadne obzvláštniť túto kombináciu voľbou kvetináčov s výrazným vzorom. Perfektný nápad! Širokú ponuku kvetináčov nájdete aj na našom eshope.

Parameters

Product code 20001
Height 100 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 17.9 cm
Number of stems / stems 9 ks
Stem / stem material wood, plastic
Leaf height 30 cm
Leaf width 35 cm
Number of sheets 19 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color green, brown
Branch color green
Leaf color green
Trunk / stem height 20 cm
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!