Contact us info@hk-green.eu

Umelá tropická palma 160 cm

Discount
42 %
Original
€110
Today only
€63.90 without VAT
8 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Rastliny tohto rodu zahŕňajú palmy s tenkým kmeňom, zvyčajne niekoľko kmeňov, na ktorých sú prstencové jazvy. Listy rastlín sú zvislé, jasne zelené, listy sú kopijovité, hrebeňovité, rozrezané, rôznych veľkostí. Najväčší počet paliem, ktoré sa dokážu prispôsobiť podmienkam v interiéri, pochádza z vlhkých trópov. Pri pestovaní by sme sa  preto mali pokúsiť vytvoriť im približne rovnaké podmienky, aké mali v prírode.

Výskyt

Palmy sú typické rastliny tropického a subtropického pásma, iba málo druhov paliem rastie v

teplejších oblastiach mierneho pásma. Palmy vykazujú obrovskú rozmanitosť, obývajú takmer všetky typy biotopov od dažďových pralesov až po púšte. Patria medzi najznámejšie a najrozsiahlejšie pestované rastlinné rodiny. Je rozšírená v Ázii v oblastiach od severovýchodnej Indie a Číny až po severné Thajsko. 

Parametre

Dokonalou imitáciou živej rastliny je naša umelá tropická Palma. Jej výška je 160 cm vrátane základného plastového kvetináča o priemere 15,24 cm. Povrch umelého substrátu je pokrytý imitáciou machu.

Počet zelených plastových  kmeňov je 5 kusov, na ktorom je krásnych 15 listov ktoré sú na dotyk ako živé. Do jej dokonalosti chýba už len dekoratívny kvetináč, ktorý si môžete vybrať z našej ponuky spolu s kamienkami na osadenie.

Umiestnenie

Vďaka umelej tropickej Palme môžete priniesť kúsok zelene aj do tmavých kútov v interiéri či veľmi vlhkého prostredia bazénov a kúpeľní. Umiestnenie do domu alebo bytu vám vo chvíľke premení domov na oázu pokoja. Je vhodná pre použitie v interiérových priestoroch ako sú nákupné centrá, hotely a reštaurácie. Umelá rastlina veľmi realistického vzhľadu spríjemní každý interiér, či už je to kancelária, jedáleň alebo zasadacia miestnosť. Dá sa umiestniť všade bez toho, aby sa museli brať do úvahy svetelné a prevádzkové podmienky alebo teploty.

Kombinácia

Palmu môžete kombinovať s inou palmou alebo exotickou rastlinou. Vnesie harmóniu, ktorá splní vaše estetické, no i praktické kritériá. Umelú tropickú palmu odporúčame kombinovať s Fikusom, Ďatlovníkom, alebo Olivovníkom. Vytvoríte inšpiratívne zelené prostredie vo vašom dome alebo na pracovisku, ktoré sa stane súčasťou vášho životného štýlu. S ich pomocou je ľahké zdôrazniť výhody miestnosti alebo naopak zamaskovať nedostatky, rozdeliť miestnosť na zóny a vytvoriť jedinečnú atmosféru. 

Parameters

Product code 20006
Height 160 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 12 cm
Insert diameter 15 cm
Number of stems / stems 5 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 19 cm
Leaf height 45 cm
Leaf width 30 cm
Number of sheets 15 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color green
Branch color green
Leaf color green
Trunk / stem height 75 cm
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!