Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Kačacia noha 180 cm

Discount
42 %
Original
€140
Today only
€81.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Strom kačacia noha, známe tiež ako drevo kačacích nôh, má veľké listy tmavozelenej farby a 5-9 listov visí nadol ako otvorený dáždnik. Výška rastliny Duck foot je spravidla 50-100 cm, ale vo voľnej prírode môže rásť až 30 metrov. Špička listu je veľmi okrúhla. Vzhľadom na rôzne odrody je veľkosť listu tiež rôzna a dokonca existujú odrody so vzormi. Vodný dub je rýchlo rastúci strom. Listy zrelého vodného duba majú zvyčajne tvar špachtle, zatiaľ čo listy nezrelých stromčekov môžu byť dlhé a úzke. Mnohí popisujú list tak, že vyzerá ako kačacia noha. Vodný dub je vhodný najmä na drevo, palivo, biotop voľne žijúcich živočíchov a na ekologické lesníctvo. Bola rozšírená v južných spoločenstvách ako tieňový strom. Jeho dyha sa úspešne používa ako preglejka do nádob na ovocie a zeleninu.

Výskyt

Vodný dub sa nachádza pozdĺž pobrežnej nížiny od južného New Jersey a Delaware na juh po južnú Floridu; západný až východný Texas; a na sever v údolí Mississippi k juhovýchodnej Oklahome, Arkansasu, Missouri a juhozápadnému Tennessee.

Parametre

Náš umelý strom Kačacia noha je 180 cm vysoký vrátane kvetináča. Dodávaný je v základnom plastovom kvetináči ktorého priemer je 25,4 cm a povrch je pokrytý machom. Má 1 plastový kmeň a 251 plastových listov ktoré na dotyk pôsobia ako živé. Kačacia noha je veľmi zaujímavá interiérová rastlina.

Umiestnenie

Náš nádherný umelý strom Kačacia noha, verne napodobňuje živý strom, je ideálnym doplnkom či už do obchodného centra, wellness centra, vášho domova, kancelárie či lekárskej ordinácie,  skrátka všade tam, kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu, alebo kde nie je možné sa o živé rastliny pravidelne starať. Tento umelý strom je ideálny na zakrytie nedostatkov, prípadne zvýraznenie prázdneho miesta vo vašom interiéri.

Kombinácia

Umelý strom Kačacia noha je veľmi výrazným stromom. Krásnym spoločníkom by jej bola Šeflera, Antúria či Krotónovec. Správne zvoleným dekoratívnym kvetináčom jej výnimočnosť ešte môžete zvýrazniť. Všetky spomínané produkty nájdete v našom eshope.

Parameters

Product code 20051
Height 180 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 21 cm
Insert diameter 24.9 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 16 cm
Leaf width 7 cm
Number of sheets 215 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color green
Branch color green
Leaf color green
Trunk / stem height 85 cm
UV Protection not
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!