Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Kolokázia zelená 150 cm

Discount
41 %
Original
€150
Today only
€88.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Kolokázia zelená či tiež Taro je druh jednoklíčnolistové rastliny z čeľade áronovité. Ide o veľmi starú kultúrnu rastlinu. Veľké srdcovité listy dosahujú výšku 2 m. Vyrastajú z podzemných hľúz. Viacpočetné kvetenstvo drobných kvetov býva obalené tulcom. Hľuzy niektorých odrôd obsahujú škodlivú kyselinu šťaveľovú, preto sa odporúča ich dôkladné tepelné spracovanie, vodu po varení hľúz je vhodné vyliať. V Českej republike je Taro dostupné predovšetkým v obchodoch s ázijskými potravinami.

Výskyt

Kolokázia zelená pochádza zrejme z juhovýchodnej Ázie a zo Sundských ostrovov. Doteraz rastie od Barmy po Novú Guineu. V súčasnosti sa hojne pestuje vo východnej Ázii, v Tichomorí a na Antilách. Je príbuzná nášmu Arona plamatému, puškvorca. Kolokázia zelená sa v Európe pestuje ako okrasná rastlina v záhradníctve i v domácnostiach.

Parametre

Náš umelý strom Kolokázia zelená je 150 cm vysoký. Ma 4 plastové kmene a materiál listu je tiež vyrobený z plastu. 21 listov sú na dotyk ako živé. Tento náš umelý strom Kolokázia zelená sa dodáva v základnom plastovom kvetináči s priemerom 20,32 cm. Je možné si objednať u nás aj dekoratívny kvetináč podľa vlastného výberu. Tento umelý strom je vhodný do interiéru.

Umiestnenie

Vneste do svojho interiéru trochu zelene s touto umelou Kolokáziou, ktorá vyzerá ako živá. Kolokázia zelená predstavuje perfektný spôsob, ako oživiť interiér vašej domácnosti či kancelárie. Je to vhodný doplnok do vašej obývačky, alebo pracovne. Osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlin vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhov nakoľko je to aktuálne veľmi moderný kus prírody.

Kombinácie

Možná je aj kombinácia s dekoratívnymi kvetináčmi, ktoré si môžete vybrať na našej internetovej stránke. Táto naša umelá rastlina Kolokázia je krásna elegantná rastlina. Vie dokonale vyniknúť v priestore aj sama, ako aj v kombinácii s väčšinou rastlín z našej ponuky.

Parameters

Product code 20046
Height 150 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 15 cm
Insert diameter 20 cm
Number of stems / stems 4 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 43 cm
Leaf width 30 cm
Leaf length 40 cm
Number of sheets 21 ks
Sheet material plastic
Number of buds 7 ks
Trunk / stem color brown
Branch color green
Leaf color green
Trunk / stem height 50 cm
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!