Contact us info@hk-green.eu

Artificial tree Ficus Benjamin burgundy 170 cm

Discount
39 %
Original
€110
Today only
€66.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Fikus Benjamin je vždyzelený dekoratívny strom, ktorý patrí k najobľúbenejším bytovým rastlinám. Má mierne ovisnuté konáriky a vajcovité hrotité listy. Bývajú sytozelenej farby a veľmi často sa pestujú aj rastliny s panašovanými listami. Fikus patrí dlhodobo k najobľúbenejším izbovým rastlinám aj vďaka tomu, že ponúka krásnu zelenú textúru lesklých listov na konároch, ktoré zvyčajne vyrastajú z jedného kmeňa, takže pripomínajú malý strom. Okrem toho je Fikus nenáročná rastlina na pestovanie, takže je vhodná aj pre začínajúcich pestovateľov. Je veľmi prispôsobivá rastlina, ktorá si dokáže zvyknúť na rôzne svetelné podmienky, pôdu či teplotu, no platia pre ňu určité špecifiká. Fikus je napríklad známy svojou citlivosťou na prievan ako aj na nadmerné polievanie. V oboch prípadoch môže zhadzovať listy trvá mu celé mesiace, pokým znovu obnoví svoj rast. 

Výskyt

Fikus je pôvodom z Ázie a Austrálie, konkrétne Indie, Jaba a Bali. Rovnako ako zo severu a juhu Austrálie, Bhutánu, Kambodže, Číny, Filipín, Laosu, Malajzie, Nepálu, Novej Guiney, Thajska, Vietnamu a Pacifiku. V prírodných podmienkach sa nachádza v tropických lesoch.

Parametre

Náš umelý strom Fikus Benjamin bordový je vysoký 175 cm vrátane kvetináča. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči, ktorý má priemer 17,83 cm a výšku 15 cm. Tento umelý Fikus je výnimočný a neprehliadnuteľný vďaka svojmu sfarbeniu. Veľmi zaujímavé je jeho farebné prevedenie, pričom vrchná časť listov je rôznych odtieňov zelenej a spodná časť bordovej farby. Fikus má 2 hnedé kmene z prírodného materiálu. Fikus Benjamin je ideálnou voľbou do interiéru.

Umiestnenie

Náš umelý strom Fikus Benjamin bordový je vhodný do obývacích izieb, jedálni, hál prípadne chránených exteriérov. Je ideálny do reštaurácii, vstupných hotelových hál. Aj umelá rastlina vie pôsobiť fascinujúco. Pridanú hodnotu tomuto stromu určite dodáva aj jeho zaujímavý prírodný kmeň. Fikus Benjamin bordový vám nepochybne spríjemní váš interiér.

Kombinacie

Umelý Fikus je skvelým spoločníkom ktorejkoľvek inej palmy, stromu či rastliny z našej ponuky. Či ho budete kombinovať s palmou Areca, alebo stromom Dracena určite neurobíte krok vedľa. Taktiež odporúčame aj správne zvolený kvetináč, ktorý dopomôže k vytvoreniu vkusnej a modernej dekorácie. Široký výber kvetináčov nájdete na našom e-shope.

Parameters

Product code 20260
Height 174 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 17.83 cm
Number of stems / stems 2 ks
Stem / stem material wood
Sheet material textiles
Trunk / stem color brown
Leaf color green, burgundy
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!