Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Filodendron 45 cm

Discount
40 %
Original
€7.80
Today only
€4.69 without VAT
600 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Philodendron (rod Philodendron), približne 450 druhov statných stonkových popínavých bylín čeľade Araceae pôvodom z tropickej Ameriky. Mnoho druhov začína život ako Vinič a potom sa transformuje do podoby Epifity (rastliny, ktoré žijú na iných rastlinách). Pretože veľa mladých Filodendronov je prispôsobených na slabú hladinu dažďových pralesov, sú populárne črepníkové rastliny pre domácnosti a kancelárie. Väčšina Filodendronov sú veľkí lezci, ktorí zvyčajne rastú smerom nahor zabalením svojich upravených koreňov okolo kmeňov stromov.

Výskyt

Náš hlavný hrdina je rod rastlín pôvodom z trópov Ameriky, konkrétne z Brazílie, Kolumbie, Venezuely a Guyany. Mnoho druhov rastie v lesoch, ale aj v močiaroch, riekach, ba dokonca aj v skalnatom teréne. Vyznačujú sa tým, že sú to kríky alebo malé stromy so vzdušnými koreňmi, ktoré im pomáhajú liezť na vysoké kmene.

Listy sú zvyčajne veľké, celé, laločnaté alebo hlboko štiepané, zelené alebo hnedé podľa druhu a odrody. Kvetná stonka vzniká z pazušného listu alebo ako koncová kvetná stonka a vydáva intenzívnu arómu. Kvety sa objavujú rozmiestnené vo valcovitom kvetenstve v spathe (upravený list) bielej, červenej alebo žltej farby. 

Parametre

Naša umelá rastlina Filodendron je 45 cm vysoká. Rastlina má zapichovací tŕň, pomocou ktorého ju môžete jednoducho umiestniť kamkoľvek. Je to interiérová rastlina. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Náš Filodendron má 8 zelených plastových stoniek, na ktorých je 70 krásnych, prírodne zelených plastových listov, ktoré len ťažko rozoznáte od živých. Listy sú tmavozelenej prírodnej farby, avšak navrchu buketu sa sfarbujú do svetlozelena.

Umiestnenie

Naš umelý Filodendron je určený do interiéru. Filodendron je možné umiestniť prakticky kamkoľvek, čím môžete rozžiariť jednotlivé miestnosti v dome, v ktorých by živá rastlina neprežila. Veľkou výhodou umelých kvetov je, že nebudete musieť dbať na vhodnosť podmienok v jednotlivých miestnostiach. Aj v kúpeľni, kde trebárs nie sú svetelné podmienky úplne ideálne a živým kvetom by sa v nej nedarilo, náš umelý Filodendron nájde svoje miesto. Taktiež je vhodný ako doplnok do obývačky či pracovne. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlin vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj bytový dizajnéri. 

Kombinácie

Filodendron je minimalistická okúzľujúca rastlina, ktorá vynikne kdekoľvek ju dáte. V kombinácii s Papraďou či Potosovcom vytvoríte nádhernú atmosféru. Niekomu sa nepáčia klasické kvetináče na stojanoch na kvety a preto máme pre vás inšpiráciu, ako vyplniť priestor pomocou závesných kvetináčov. Spomínané rastliny si môžete naaranžovať do našich štruktúrovaných kvetináčov, ktoré visia zo stropu. Určite je to spôsob, akým sa dá vybočiť zo stereotypu. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20186
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 14 cm
Number of branches 8 ks
Branch material plastic
Leaf height 10 cm
Leaf width 8 cm
Number of sheets 70 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!