Contact us info@hk-green.eu

Umelý Potosovec škvrnitý 45 cm

Discount
40 %
Original
€8
Today only
€4.79 without VAT
20075 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Potosovce patria medzi rod rastlín z čeľade Araceae. Tento rod zahŕňa asi 20 druhov mohutných Lián, rozšírených v tropickej  Ázii a Austrálii. Mladé formy Potosovcov sa pestujú ako izbové rastliny, často pod názvom Scindapsus. Potosovce sú mohutné Liany s drevnatými, vetvenými stonkami koreniacimi v zemi. Listy sú striedavé, dvojradovo rozložené, dlho stopkaté, s celistvou alebo perovitou laločnatou čepeľou. Výnimočne je čepeľ na ploche pozdĺž stredného rebra nadrobno dierovaná. Žilnatina je sperená. 

Výskyt

Rod Potosovcov zahŕňa 20 druhov. Je rozšírený od severovýchodnej Indie po japonské ostrovy Rjúkjú, Austrálii a Tichomorské ostrovy. Vyskytuje sa tiež na Srí Lanke. Najväčší areál rozšírenia má Potosovec škvrnitý. Potosovce rastú vo vlhkých tropických dažďových lesoch, kde rastú ako vysoko šplhajúce popínavé rastliny po stromoch či skalách.

Parametre

Umelá vetva Potosovca je vysoká 45 cm. Jej stonka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Na tejto stonke sa nachádza 7 menších vetiev, ktoré sú vyrobené z rovnakého materiálu ako stonka. Vetva obsahuje aj 70 listov vyrobených z plastu, ktoré sú na dotyk ako živé a to pomáha dotvoriť realistický efekt celej vetvy. Listy Potosovca sú naozaj krásne prírodne sfarbené. Listy sú tmavo zelené, strakaté a tieto škvrny sú sfarbené do svetlozelena. Pomocou zapichovacej stonky si viete túto vetvu jednoducho umiestniť do vami zvoleného kvetináča.

Umiestnenie

Potosovec je rastlina určená do interiéru. Náš Potosovec vám svojim realistickým vzhľadom dokáže príjemne oživiť domácnosť, či iné prostredie do ktorého sa rozhodnete túto rastlinu umiestniť. Taktiež sa nemusíte báť umiestniť ho k inej rastline alebo kvetu. Pre hustejší vzhľad odporúčame spojiť viacero kusov vetiev tohto Potosovca.

Kombinácie

Aj keď sa to možno nezdá, tak Potosovec sa veľmi pekne dopĺňa s Difenbachiami, Monsterami, alebo Kaládiami. No určite nespravíte zlé rozhodnutie ak tento Potosovec skombinujete aj s kvetmi ako napríklad Orchidea. Taktiež na našej stránke nájdete aj široký výber dekoratívnych kvetináčov. Ku Potosovcu by sme vám chceli odporučiť kvetináč bielej farby, ale určite nespravíte chybu ak si vyberiete kvetináč napríklad s betónovým motívom, alebo aj viacfarebný. V našej ponuke si viete vybrať aj dekoratívne štiepky či kamienky a s ich pomocou si pekne dodekorovať dokonalý aranžmán.

Parameters

Product code 20196
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 13 cm
Number of branches 8 ks
Branch material plastic
Leaf width 8 cm
Leaf length 10 cm
Number of sheets 70 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!