Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Begónia 45 cm

Discount
40 %
Original
€7.80
Today only
€4.69 without VAT
600 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Odhaduje sa, že medzi Begónie patrí viac ako 900 druhov. Niektoré sa pestujú pre krásne kvety, iné pre atraktívne listy, niektoré sú nízke, iné vysoké a popínavé. Podľa typu koreňov ich môžeme rozdeliť na 3 skupiny. Prvá je skupina s vláknitými a jemnými koreňmi, ktoré zvyknú rýchlo zaplniť celý kvetináč. Druhá skupina rastie z silného dužinatého podzemku, ktorý rastie na povrchu pôdy a zakoreňuje sa v pôde. Tretia skupina je tvorená hľuznatými Begóniami, ktoré tvoria v zemi hľuzu a potrebujú zimný kľud.

Výskyt

Tieto krásne pestrofarebné rastliny majú svoj domov v dažďových pralesoch tropickej a subtropickej Ameriky. Hoci ich pestovanie nie je náročné, užitočné rady o tom, ako na to, sa vám môžu zísť. Begónia patrí do čeľade Begonicae a jestvuje ich takmer tisíc druhov. Podľa veľkosti ich delíme na veľkokveté a drobnokveté. Begónie sa delia aj podľa typu koreňov na Begónie s vláknitými koreňmi a Begónie s mäsitými koreňmi.

Parametre

Naša umelá rastlina Begónia je zelenej farby a jej celková výška je 45 cm. Má 8 umelých stoniek, na ktorých je 70 kusov svetlo a tmavo zelených listov vyrobených z jemného plastu na nerozoznanie od živých. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Kvetina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu, či dekorácie.

Umiestnenie

Vzhľadom na výšku našej Begónie jej umiestnenie nebude náročné. Veľmi pekne sa bude vynímať na nočnom stolíku, prípadne na komode, aby bola dobre viditeľná. Je vhodná do interiéru a je ideálnym doplnkom do vášho bytu či domu. Skrátka hodí sa všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu a kde nie je možné sa o živú rastlinu starať.

Kombinácia

Begónia je minimalistická rastlina. No ak si túžite vytvoriť farebnú kompozíciu, neváhajte siahnuť po našich kvitnúcich raslinách napríklad po umelej Levanduli, Chryzantéme, alebo Hortenzii. V tejto kombinácii dosiahnete farebné spojenie presne podľa vašej predstavy. K Begónii sa hodí jednofarebný štruktúrovaný kvetináč, ktorý si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke. 

Parameters

Product code 20184
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 10 cm
Number of branches 8 ks
Branch material plastic
Leaf height 7.5 cm
Leaf width 8 cm
Number of sheets 70 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!