Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Bršlen japonský 45 cm

Discount
40 %
Original
€7.80
Today only
€4.69 without VAT
600 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Euonymus japonicus je druh kvitnúcej rastliny z čeľade Celastraceae, pôvodom z Japonska, Kórey a Číny. Je to vždy zelený ker alebo malý strom dorastajúci do výšky 2–8 m, s protiľahlými oválnymi listami dlhými 3–7 cm s jemne zúbkovanými okrajmi. Kvety sú nenápadné,zeleno-biele, s priemerom 5 mm.

Výskyt

Pôvodom z Japonska, Kórey a Číny. Obľubujú priepustnú, výživnú a skôr vlhkejšiu pôdu na záveterných miestach. Po zakorenení dobre znášajú aj sucho. Vyššie bršleny pôvodom z Japonska sú ideálne do miernych a teplejších poloh. Nižšie druhy a kultivary pôvodom z Číny sú o niečo odolnejšie. Znášajú pokles teplôt až do -30 ⁰C a ocenia mierne kyslý substrát.

Parametre

Umelá rastlina Bršlen japonský je na zelenej plastovej stopke, má výšku 45 cm. Skladá sa z 8 vetiev na ktorých sú tmavozelené listy, ktoré sú lemované bielou farbou. Listy sú z plastového materiálu, ale na dotyk pôsobia ako živé. Ich počet je 120 ks. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Bršlen je zakončený zapichovacím tŕňom, vďaka ktorému rastlinu jednoducho umiestnite do vami zvoleného kvetináča, prípadne do iného aranžmánu.

Umiestnenie

Naša umelá rastlina Bršlen japonský je vhodný do akejkoľvek miestnosti vo vašom interiéri. Jej atraktívny vzhľad lahodí oku v kancelárii, alebo v reštauračných zariadeniach či kaviarňach. Vynikne na kvetinovom stojane, či okennom parapete. Pekne zvolený kvetináč dodá tejto rastline naozaj očarujúci vzhľad.  

Kombinácie

Ak sa rozhodnete vytvoriť kompozíciu z viacerých umelých rastlín, odporúčame Vám vybrať kombináciu s umelými rastlinami s výraznejšími črtami, ako sú napríklad červená Antúria, ružová Hortenzia, alebo červená Fitónia, ktoré nájdete u nás v ponuke. Či už zvolíte klasický kvetináč, alebo truhlík, tejto rastline svedčí akákoľvek voľba.

Parameters

Product code 20198
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Number of branches 8 ks
Branch material plastic
Leaf height 7 cm
Leaf width 3.5 cm
Number of sheets 120 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
The length of the mandrel 9 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!