Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Pavinič červený 45 cm

Discount
23 %
Original
€7.40
Today only
€5.69 without VAT
600 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Pavinič červený je skutočný lezúň, ktorý sa pripája k murivu a dreveným povrchom pomocou upevňovacích prostriedkov vzdušných koreňov. Listy sú jednoduché, alebo dlaňovito zložené. Na jar sú nové listy Paviniča červenkasté, v lete zazelenajú a na jeseň sa vrátia do červenkastej farby. Rastliny vytvárajú nenápadné kvety, z ktorých sa vytvárajú trsy tmavomodrých bobúľ.

Výskyt

Starý Gréci mali voči kvetu pozitívny postoj a považovali ho za takmer posvätnú rastlinu. Vo Francúzsku sa Pavinič červený používa na ochranu lesov pred požiarmi. V praxi je Pavinič pozoruhodný vo svojej nápadnej nenáročnosti a vytrvalosti. Navyše je pomerne jednoduché ho zakoreniť na nové miesto a rýchlo rastie. Popínavé rastliny dokážu vdýchnuť život holej tehlovej stene, pergole, plotu alebo akejkoľvek inej konštrukcii a spraviť ju zelenšou a prívetivejšou. Okrem toho sa ťahavé rastliny často využívajú aj na zakrytie nevzhľadných múrov, stĺpov a stavieb. 

Parametre

Umelá rastlina Pavinič červený  je vysoká 45 cm, disponuje 8 vetvami vyrobených z plastu na ktorých je 70 rozmanitých listov v rôznych farbách a rozmeroch. Pre mnohých je ťažké uveriť, že je to replika. Vytvárajú krásny a prirodzený kontrast. Táto rastlina obsahuje zapichovací tŕň, vďaka čomu ju môžete ľahko zapracovať do akéhokolvek aranžmánu. Ak sa rozhodnete pavinič umiestniť do kvetináča, odporúčame vám výber z našej širokej ponuky.

Umiestnenie

Náš umelý Pavinič červený je určený do interiéru, môže dekorovať vešiakovú zostavu, okenné výklenky, parapety, skrinky, prípadne schodiská. Vďaka svojím zaujímavým listom skrášli každý priestor vašej domácnosti, kancelárii alebo hotelovej recepcii. Skúste vložiť pavinič jednoducho do vázy, možno budete prekvapení ako dokáže zmeniť interiér.

Kombinácia

Jeseň je jedným slovom čarovná. Prečo sa tu teda neinšpirovať pri obmene interiéru? Skúste váš byt či dom zahaliť do typicky prírodných jesenných farieb. Umelá rastlina Pavinič červený je ideálna na dekoráciu jesennej výzdoby. Na našej stránke nájdete množstvo umelých rastlín na vytvorenie krásnej kompozície. Odporúčame kombinovať s úponkami Viniča hroznorodého, Eukalyptu a rôznymi druhmi umelých tráv. Jabloňová vetva či bodliak budú spolu úžasne ladiť. Pre dotvorenie celku si vyberte z našej širokej ponuky aj kvetináč, ktorý bude dokonale ladiť s vaším interiérom a ktorý Pavinič ešte viac zvýrazní. Skvelá voľba.

Parameters

Product code 20190
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot not included
Width 25 cm
Branch length 10 cm
Number of branches 8 ks
Branch material plastic
Leaf width 9 cm
Leaf length 10 cm
Number of sheets 70 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color red
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!