Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Pelargónia biela 70 cm

€8.29 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Náš novo vyrobený závesný pelargón sa vyznačuje ešte kvalitnejším textilným materiálom, ktorý bol použitý na listy a kvety. Listy sú stabilnejšie a majú zreteľnejšie vyrazenie listov. Kvetinové hlavy sú navyše ešte plnšie a prirodzenejšie. To znamená, že kvet a lístie tejto bielej pelargónie je 1: 1 identické s našim už vylepšeným stojacim pelargónom. Závesná pelargónia je vybavená bielymi kvetmi rôznych veľkostí. Umelý kvet sa skladá z jednotlivých úponkov rôznych dĺžok, ktoré sa spájajú v tyčinke. Ako je popísané vyššie, farba listov a kvetov, ako aj štruktúra listov sú teraz rovnaké ako naše stojace muškáty. Vďaka novému výrobnému procesu vyzerajú závesné muškáty ešte prirodzenejšie. Opticky stopercentne identická s našim stojacim pelargónom (EG26-1002) Na fotografii sú 3 popísané úponky. Na balkónový box s dĺžkou 1m odporúčame približne 6 úponiek. Dĺžka úponky je približne 70 cm. Vložka paličky je dlhá okolo 10 cm. Počet listov na rastline je celkovo 111ks, 14 ks kvetenstva. Listy a kvety sú vyrobené z kvalitného textilu.

Parameters

Product code 2358
Determination interior
Flowerpot not included
Stem / stem material plastic
Number of sheets 111 ks
Sheet material textiles
Number of flowers 14 ks
Trunk / stem color green
Leaf color green
Flower color white
Flower material textiles
UV Protection not
Country of origin Germany
Fruits / flowers yes

Reviews

4.8 z 5
5 3x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x
4 reviews