Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Difenbachia 80 cm

Discount
21 %
Original
€15
Today only
€11.90 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Difenbachia je rod rastlín z čeľade Áronovité. Plodom sú bobule. Rod zahŕňa asi 30 druhov a je rozšírený v tropickej a subtropickej Amerike. Z hrubej vzpriamenej stonky vyrastajú nápadne veľké listy so silnými stopkami. Difenbachia sú pozemné, vytrvalé, pomerne robustné byliny. Stopky sú dužinaté a pomerne dlhé. Difenbachia sú jedny z najčastejšie pestovaných izbových rastlín. Sú relatívne nenáročné a dobre znášajú bytové prostredie. Medzi najčastejšie pestované druhy patria Difenbachia pestrá a Difenbachia škvrnitá. Domorodci v Karibiku žujú rastlinu na dosiahnutie dočasnej neplodnosti, ktorá trvá až 48 hodín. 

Výskyt

Do rodu Difenbachia je zoradený asi 30 druhov. Je rozšírený v tropickej a subtropickej Amerike od Mexika, po južnej Brazílii a po severnú Argentínu a vyskytuje sa aj na niektorých Karibských ostrovoch. Difenbachie rastú na svetlejších miestach vo vlhkých, prevažne nížinných tropických dažďových lesoch, v močiaroch a na brehoch vodných tokov. V niektorých oblastiach vytvárajú rozsiahle, husté porasty.

Parametre

Naša umelá úponka Difenbachia je dlhá 80 cm. Stonka aj listy sú síce vyrobené z plastu, no sú na nerozoznanie od živých, vzhľadovo pôsobia veľmi realisticky. Na úponke sa nachádza 178 prírodne zelených listov, ktoré smerom k stredu majú kontrastne svetlo zelenú kresbu. Je určená do interiéru. Kvetináč nie je súčasťou balenia, avšak úponka obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého ju môžete umiestniť kdekoľvek a akokoľvek do vašej dekorácie. 

Umiestnenie

Naša umelá Difenbachia dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru. Výborne vyplní „hluchý“ priestor. Zaplní každý prázdny kútik v miestnosti a tak nádherne oživí najmä minimalistický interiér, ktorý mu dovolí najviac vyniknúť. S konektorom vzadu rastlinu môžete ľahko vložiť do ozdobného kvetináča podľa vášho výberu alebo jednoducho pripevniť na stenu. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina vynikne kdekoľvek ju umiestníte, pretože vyzerá veľmi reálne. Svojou prirodzenou farebnou schémou a prirodzenou hustotou rastlina zaujme každého.

Kombinácia

Umelú úponku môžeme kombinovať s akoukoľvek rastlinou, no kľudne aj s inými druhmi úponiek z našej ponuky. Ak chcete dosiahnuť hustejší vzhľad použite napríklad 2 a viac úponiek. Vďaka robustnému dizajnu je táto luxusná verzia ľahko použiteľná a spracovateľná. Odporúčané ozdobné kvetináče ako aj rôzne druhy úponiek si môžete pozrieť a objednať na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20235
Determination interior
Flowerpot not included
Length 80 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 13 cm
Number of branches 11 ks
Leaf height 10 cm
Leaf width 8 cm
Number of sheets 178 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!