Contact us info@hk-green.eu

Umelá girlanda Fitónia 190 cm

Discount
38 %
Original
€10
Today only
€6.19 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Fitónie sú veľmi atraktívne izbovky kompaktného vzrastu. Každý lístok je ozdobou sám o sebe, nápadnejšie kvitnutie nikomu pri pohľade na Fitóniu nechýba. Rastliny rodu Fittonia, tiež známe ako phytonias, sú obľúbenými izbovými rastlinami pre svoj nádherný vzhľad. Je ťažké nezaľúbiť sa do tých tmavozelených listov so striebornou mozaikou. Vďaka nim ju volajú aj hadia koža. Dorastá do výšky 15 cm a môže sa rozrásť do veľkosti až 30 centimetrového trsu. 

Výskyt

Vždyzelené vzpriamené alebo plazivé trvalky pochádzajúce zo severozápadnej a západnej časti Južnej Ameriky (najmä z Peru). Pre dekoratívne listy sa zvyčajne pestujú ako izbové rastliny. Fitónia je nádherná nízka rastlina, pochádzajúca z tropických dažďových pralesov. Pestovatelia ju považujú za náročnú rastlinu vzhľadom na vyžadovanú starostlivosť.

Parametre

Umelá girlanda Fitónia má dĺžku 190 cm, na jednej stonke vyrobenej z plastu je až 113 ks krásnych tmavozelených listov s výrazným svetlým žilkovaním. Na dotyk sú listy veľmi jemné, aj keď na ich výrobu bol použitý plast. Pôsobia veľmi prirodzeným realistickým vzhľadom.

Umiestnenie

Naša umelá girlanda Fitónia,  jej dĺžka vertikálna alebo horizontálna línia skvelo zvýrazní, alebo orámuje celok vášho nábytku v obývačke, alebo spálni. Výborne vyplní „hluchý“ priestor. Z viacerých kusov vytvoríte nádhernú reťaz. Dajte ich nad dvere, okolo okien, zábradlia schodiska, alebo ich natiahnite cez miestnosť. Je veľmi vhodná na vyplnenie rôznych ikebán na stôl, alebo na komodu. Ak sa vo vašom interiéri nachádza architektonický prvok ako je stĺp, môžete ho zvýrazniť práve umelou girlandou Fitónia.

Kombinácia

Ak sa rozhodnete použiť umelú girlandu Fitónia do aranžmánu na stôl, odporúčame kombinovať s našimi bielymi kvetmi, ako sú ruža, orchidea, alebo ľalia. Získate jemnú a elegantnú dekoráciu, ktorá zútulní váš interiér. Takáto ozdoba je ideálna aj na svadobný stôl. Kombinujte ju s teplými odtieňmi, žltou či oranžovou Begóniou, vyvoláte tak príjemný pocit domova. A naopak ak chcete dosiahnuť provokatívnejšie kombinácie, siahnite po fialovej či červenej. S púdrovou ružovou a mentolovou pôsobí mimoriadne nežne. Alebo nechajte túto krásnu girlandu len tak visieť zo stropu, získate veľmi vzdušné oddelenie priestoru.

Parameters

Product code 20206
Determination interior
Width 18 cm
Length 190 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 180 cm
Leaf width 7 cm
Leaf length 9.5 cm
Number of sheets 113 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!