Contact us info@hk-green.eu

Umelá girlanda Begónia 190 cm

Discount
40 %
Original
€10
Today only
€5.99 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Odhaduje sa, že medzi Begónie patrí viac ako 900 druhov. Niektoré sa pestujú pre krásne kvety, iné pre atraktívne listy, niektoré sú nízke, iné vysoké a popínavé. Podľa typu koreňov ich môžeme rozdeliť na 3 skupiny. Prvá je skupina s vláknitými a jemnými koreňmi, ktoré zvyknú rýchlo zaplniť celý kvetináč. Druhá skupina rastie zo silného dužinatého podzemku, ktorý rastie na povrchu pôdy a zakoreňuje v pôde. Tretia skupina je tvorená hľuznatými Begóniami, ktoré tvoria v zemi hľuzu a potrebujú zimný kľud. Pôvodné druhy hľuznatých Begónií pochádzajú z južnej Ameriky. Dlhodobou šľachtiteľskou aktivitou bolo vytvorených množstvo hybridov s kompaktným vzrastom, bohatou násadou kvetov aj dlhým obdobím kvitnutia. Zvyknú sa pestovať v nádobách a kvetináčoch na balkónoch, ale aj v interiéri a úspešné býva aj pestovanie na polotienistom záhone.

Výskyt

Tieto krásne pestrofarebné rastliny majú svoj domov v dažďových pralesoch tropickej a subtropickej Amerike. Hoci ich pestovanie nie je náročné, užitočné rady o tom, ako na to, sa vám môžu zísť. Begónia patrí do čeľade Begonicae a jestvuje ich takmer tisíc druhov. Podľa veľkosti ich delíme na veľkokveté a drobnokveté. Begónie sa delia aj podľa typu koreňov na Begónie s vláknitými koreňmi a Begónie s mäsitými koreňmi.

Parametre

Naša girlanda Begónia je dlhá 190 cm. Má jednu zelenú plastovú stonku. Na tejto stonke sa nachádza 113 kusov realisticky vyzerajúcich listov. Tie sú vyrobené z plastu v prírodnej zelenej farbe, uprostred s výrazným červeným žilkovaním, čo vytvára veľmi pekný prirodzený kontrast. Na dotyk pôsobia ako živé.

Umiestnenie

Táto girlanda je určená do interiéru, vhodná ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živá Begónia nemala dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlín vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhoch, nakoľko je to aktuálne veľmi moderný “kus prírody”.

Kombinácie

Umelá girlanda Begónia vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, sa dá veľmi pekne kombinovať s rôznymi vetvami, no kľudne aj s inými druhmi girlánd z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto girlandu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov tejto girlandy. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú výzdobu na váš stôl, či poličku.

Parameters

Product code 20210
Determination interior
Length 190 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 8 cm
Leaf width 8 cm
Number of sheets 113 ks
Sheet material plastic
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!