Contact us info@hk-green.eu

Umelá girlanda Tradeskancia 190 cm

Discount
22 %
Original
€9.60
Today only
€7.49 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Tradeskancia (Tradescantia) už roky patrí medzi obľúbené izbové rastliny. A hoci ju v poslednom období vytláčajú populárne Senpólie či Orchidey, stále má čo ponúknuť. Najmä začínajúci alebo zaneprázdnení ľudia ocenia jej nenáročnosť. Bude rovnako krásna, aj keď na ňu sem-tam zabudnete. Tradeskancia sa pestuje pre okrasné listy. V závislosti od druhu či odrody môžu byť zelené, spestrené kombináciou bielych a zelených prúžkov (T. albiflora, T. fluminensis) alebo fialové s lesklými chĺpkami (T. pallida purpurea). Nie je náročná na substrát, umiestnenie, ani zálievku. Prežije, hoci ju zabudnete poliať, aj v kúte izby.

Výskyt

Vo voľnej prírode Tradescantia rastie predovšetkým v Severnej Amerike v tropických lesoch, kde sa považuje za burinu. Jeho výhonky intenzívne vypĺňajú územie a rýchlo sa zakoreňujú, čím vytvárajú nepriechodné húštiny. Mikroskopické korene sa nachádzajú na celom povrchu kmeňov. Pri kontakte s vlhkým substrátom sa okamžite aktivujú a začnú rásť. Úspešne ju používajú pri reprodukcii pestovatelia kvetov.

Parametre

Umelá girlanda Tradeskancia má dĺžku 190 cm. Na jednej stonke vyrobenej z plastu je až 121 ks krásnych bordových listov s okrasnými bielo-zelenými pásikmi, čo vytvára ich nádhernú kresbu. Na dotyk sú listy veľmi jemné. Sú vyrobené z kvalitného plastu. Pôsobia veľmi prirodzeným realistickým vzhľadom.

Umiestnenie

Naša umelá girlanda Tradeskancia,  jej dĺžka vertikálna alebo horizontálna línia skvelo zvýrazní, alebo orámuje celok vášho nábytku v obývačke, alebo spálni. Výborne vyplní „hluchý“ priestor. Z viacerých kusov vytvoríte nádhernú reťaz. Dajte ich nad dvere, okolo okien, zábradlia schodiska, alebo ich natiahnite cez miestnosť. Je veľmi vhodná na vyplnenie rôznych ikebán na stôl, alebo na komodu. Ak sa vo vašom interiéri nachádza architektonický prvok ako je stĺp, môžete ho zvýrazniť práve umelou girlandou Tradeskancia.

Kombinácia

Ak sa rozhodnete použiť umelú girlandu Tradeskancia, do aranžmánu na stôl, odporúčame kombinovať s našimi kvetmi, ako sú Ruža, Orchidea, alebo Ľalia. Získate jemnú a elegantnú dekoráciu, ktorá zútulní váš interiér. Vyvoláte tak príjemný pocit domova. A naopak ak chcete dosiahnuť kombinácie, siahnite po fialovej Levanduli. S púdrovou ružovou, či mentolovou bude pôsobíť mimoriadne nežne. Alebo nechajte túto krásnu girlandu len tak visieť zo stropu, získate veľmi vzdušné oddelenie priestoru.

Parameters

Product code 20223
Determination interior
Length 190 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 8.5 cm
Leaf width 4 cm
Number of sheets 121 ks
Sheet material plastic
Leaf color green, purple
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!