Contact us info@hk-green.eu

Umelá girlanda Brečtan Boston 190 cm

Discount
38 %
Original
€10
Today only
€6.19 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Brečtan je stále zelená popínavá rastlina, ktorá postupom času drevnatie. Je to rastlina typická pre lesný porast. Uprednostňuje skôr polotieň až tieň. Brečtanom sa dobre darí vo vlhšej pôde, bohatej na humus. Patrí medzi mimoriadne nenáročné a zároveň odolné rastliny. Na zimu nezhadzuje listy. Často preto býva súčasťou jesenných a vianočných dekorácií. Brečtan veľmi dobre znáša rez a tvarovanie. Niekoľko rokov po výsadbe začne Brečtan rásť rýchlejšie. Preto je potrebné použiť intenzívny výchovný strih spolu s jemným, udržiavacím strihom. Môže sa rozmnožovať počas celého roka. Ak chcete Brečtan rozmnožovať, vložte do nádoby s vodou asi 20 cm mladé odrezky. Korienky sa objavia zhruba po 14-tich dňoch.  Následne ich treba zasadiť do pôdy. Možností využitia Brečtanu v záhrade je viacero. Zvyčajne sa používa na skrášlenie plotov, altánkov, pergol alebo iných plôch v záhrade.

Výskyt

Brečtan Boston je kvitnúca rastlina v rodine hrozna, pôvodom z východu Ázie v Kórei, Japonska Číny. Brečtan, je všeobecne známy ako Bostonský brečtan, Hroznový brečtan Japonský brečtan, a tiež ako Japonská popínavá rastlina menom drevina (aj keď sa tieto môžu vzťahovať na množstvo rôznych druhov viniča). Brečtany sa prirodzene vyskytujú v oblasti Eurázie a severnej Afrike, niektoré druhy boli ale dovlečené aj do severnej Ameriky, kde sú radené medzi invazívne druhy. Speciácia Brečtanu začala pravdepodobne pri Stredozemnom mori. Šíri sa prevažne pomocou ornitochorii.

Parametre

Naša girlanda Brečtanu Boston je dlhá 190 cm. Má jednu zelenú plastovú stonku. Na tejto stonke sa nachádza 113 kusov realisticky vyzerajúcich listov, ktoré sú vyrobené z plastu v prírodnej zelenej farbe a niektoré do svetlozelena čo vytvára veľmi pekný prirodzený kontrast. Na dotyk pôsobia ako živé.

Umiestnenie

Táto girlanda je určená do interiéru, vhodná ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živý Brečtan nemal dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlín vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhoch nakoľko je to aktuálne veľmi moderný “kus prírody”.

Kombinácie

Umelá girlanda Brečtan Boston vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, sa dá veľmi pekne kombinovať s rôznymi vetvami, no kľudne aj s inými druhmi girlánd z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto girlandu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov tejto girlandy  . Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú jesennú výzdobu na váš stôl, či poličku.

Parameters

Product code 20214
Determination interior
Length 190 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 10 cm
Leaf width 9 cm
Number of sheets 113 ks
Sheet material plastic
Leaf color green
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!