Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Ginko zelená 80 cm

Discount
21 %
Original
€15
Today only
€11.90 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Ginko dvojlaločné je strom z čeľade Ginkovité. Jediný súčasný zástupca triedy Ginkorastov. Prirodzene sa nachádza už iba na malom území pohoria Tianmu Shan v Číne. S obľubou sa vysádza ako okrasný strom v parkoch a záhradách. Je odolný voči patogénom, znečisteniu, suchu a nízkym teplotám. Jeho druhové meno odkazuje na charakteristický tvar jeho rapíkatých listov.

Výskyt

Výskyt Ginka vrcholil v druhohorách, ale následkom treťohorného ochladenia začínajú ubúdať. Niektorí odborníci tvrdia, že rozvoj čeľade Ginkovitých umožnil rozmach dinosaurov v tejto dobe. Ide o pravdepodobne najznámejšiu tzv. živú fosíliu vo svete rastlín a najstaršiu žijúcu semennú rastlinu. Prirodzene sa nachádza už iba na malom území pohoria Tianmu Shan v Číne.

Parametre

Umelá úponka Ginko zelené je dlhá 80 cm. Jej stonka je zelenej farby a vyrobená z kvalitného plastového materiálu. Stonka obsahuje aj 280 listov vyrobených z plastu, no na dotyk sú ako živé a to pomáha dotvoriť naozaj realistický efekt celej vetve. Tieto listy sú vo viacerých prírodných odtieňoch zelenej farby, s kontrastnou štruktúrou pre ešte väčší realistický dizajn. Úponka síce neobsahuje kvetináč, avšak vďaka zapichovaciemu tŕňu ju viete umiestniť skutočne kamkoľvek.

Umiestnenie

Naša úponka Ginko zelené je určená do interiéru. Dá sa veľmi pekne umiestniť na poličku a tak krásne vyplniť prázdny priestor, no taktiež si ju viete zavesiť na strop vo vašej zimnej záhrade. Vzhľadom nato, že nemá ochranu proti UV žiareniu, nemala by byť vystavená priamemu slnku. Je to vhodná náhrada za živú rastlinu, keďže nepotrebuje pravidelnú starostlivosť, ani zálievku. Pekne rozžiari aj ten najtmavší kútik vo vašej domácnosti.

Kombinácie

Umelá úponka Ginko zelené vzhľadom nato, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi úponkami Brečtanu, no kľudne aj s inými vetvami z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto úponku kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Na našej stránke si taktiež viete vybrať ozdobné kamienky na ozvláštnenie vašej dekorácie ak sa úponku rozhodnete umiestniť do kvetináča. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov úponky Ginko. Vytvoríte si tak naozaj úchvatnú a bohatú výzdobu na váš stôl, stenu, či poličku.

Parameters

Product code 20242
Determination interior
Flowerpot not included
Length 80 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 10 cm
Number of branches 11 ks
Leaf height 4 cm
Leaf width 7 cm
Number of sheets 280 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!