Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Brečtan 80 cm

Discount
21 %
Original
€15
Today only
€11.90 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Rastie v listnatých a zmiešaných lesoch, na skalách, sutinách, zrúcaninách, v krovinách, na pôdach humóznych, výživných, mierne kyslých až neutrálnych. Často je pestovaný v záhradách, parkoch, cintorínoch a podobne, kde je ako trvalo zelená rastlina vhodná na krytie múrov a oplotení.Je vhodný aj do podrastu, pretože efektívne zabraňuje rastu buriny. Dorastá do výšky až 20 m. Kvitne nenápadnými kvetmi žltozelenej farby, z ktorých sa na jeseň tvoria modré bobule. Táto časť rastliny je najjedovatejšia. Je mrazuvzdorný do -29°C. Brečtan sa dožíva až 500 rokov, podľa niektorých autorov aj 1000 rokov. Veľmi staré jedince môžu mať kmeň až o priemere 1 m.

Výskyt

Úponka Brečtanu rastie v Európe na severe po juh Škandinávie, na východe po Pobaltie a Ukrajinu, na juhu v Grécku, na Kréte, v Moldavsku a tiež v maďarských nížinách, ďalej rastie v Malej Ázii, na Kaukaze, v Arménsku, na severe Iránu, v Libanone, v Izraeli.

Parametre

Naša umelá úponka Brečtan je dlhá 80 cm a je vhodná do interiéru. Dodáva sa so zapichovacím tŕňom, vďaka ktorému ju jednoducho môžete umiestniť do akéhokoľvek aranžmánu, či vytvoriť dekoráciu presne podľa predstáv. Má jednu zelenú plastovú stonku a 178 krásnych prírodne zelených plastových listov, ktoré sú na nerozoznanie od živých. Kvetináč nie je súčasťou balenia.

Umiestnenie

Umelá úponka Brečtan prinesie do vašej izby kus zelene, takže to u vás bude vyzerať sviežo a živo. 

Jemné farebné prevedenie brečtanových listov prispievajú k realistickému vzhľadu tejto rastliny a zvyšujú jej pôvab. Pretože je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov je táto dekoratívna rastlina veľmi odolná a zostane navždy svieža a zelená. Je ideálna pre tých z vás, ktorí chcú mať vo svojej izbe kúsok prírody, ale nedostatok času im nedovoľuje starať sa o živé rastliny.

Kombinácie

Naša umelá rastlina Brečtan je dokonalá replika originálu. Vhodnou kombináciou by pre ňu boli iné druhy Brečtanu, Vavrín pravý. Týmto spojením si vytvoríte zaujímavú zelenú visiacu zástenu, ktorá vám veľmi pekne zútulní vašu domácnosť. Ak k tejto paráde zvolíte ešte pekný kvetináč, vaša zelená zástena bude dokonalá.   

Parameters

Product code 20229
Determination interior
Flowerpot not included
Length 80 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 70 cm
Leaf width 10 cm
Leaf length 11 cm
Number of sheets 178 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 8 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!