Contact us info@hk-green.eu

Umelá girlanda červený Javor 190 cm

Discount
38 %
Original
€10
Today only
€6.19 without VAT
480 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Červený javor je to opadavý strom, niekedy s viacerými kmeňmi, dorastajúci 5-10 m (niekedy až 15 m) výšky. Kmeň býva silný až do 40 cm v priemere. Kôra je v mladosti hladká, hrubá a šupinatá na starých stromoch. Listy sú okrúhle, 7-15 cm v priemere 9-13 cm na dĺžku, zúbkované, lalôčiky hlboké takmer do polovice listov. Listy sú na rube spočiatku bielo ochlpené. Na jeseň sú listy sfarbené žiarivo oranžovo až tmavo červeno. Kvitne v apríli až máji, najskôr vo veku 10 rokov, ale niekedy aj neskôr. Kvety sú veľké 1 cm v priemere, tmavo purpurovo červené s piatimi kalichmi a okvetnými lístkami. Kvety vyrastajú po 10-15 v spoločnom  kvetenstve, chochola. 

Výskyt

Červený Javor japonský prirodzene rastie v Japonsku, na ostrovoch Honšú, Hokkaidó, Kjúšú, a tiež v Južnej Kórei. Je často pestovaný ako ozdobná rastlina v teplých regiónoch Európy, Severnej Ameriky. Je pestovaný ako prízemná kríkovitá forma s mnohými kmeňmi. Bolo vyšľachtené množstvo kultivarov s rôznymi farbami a tvarmi listov. Pretože bolo vyšľachtené mnoho kultivarov s pomocou kríženia viacerých pôvodných druhov, je ťažké určiť pôvodný druh.

Parametre

Naša girlanda červený Javor, je dlhá 190 cm. Má jednu zelenú plastovú stonku. Na tejto stonke sa nachádzajú výrazné listy, ktoré sú vyrobené z plastu v nádhernej červenej farbe, no dotvárajú ich žlté škvrny, čo vytvára veľmi pekný, prirodzený kontrast. Na dotyk pôsobia ako živé.

Umiestnenie

Táto girlanda je určená do interiéru, vhodná ako doplnok do obývačky, pracovne a na miesta kde by živý Javor nemal dostatok svetla, alebo pravidelnú starostlivosť. Osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Je veľmi výrazným doplnkom jesennej výzdoby v každej miestnosti, ktorú naplní príjemnou pohodou. Zaručene vám svojim vzhľadom prinesie trochu Ázie aj ku vám domov.

Kombinácie

Umelá girlanda červeného Javora vzhľadom na to, že ide o plazivú rastlinu, dá sa veľmi pekne kombinovať s rôznymi vetvami, no kľudne aj s inými druhmi girlánd z našej ponuky. Taktiež sa nemusíte báť túto girlandu kombinovať aj s našimi kvitnúcimi rastlinami. Veľmi jej sekne kombinácia so žltými kvietkami. Pre bohatší objem zvoľte viac kusov tohto Javora. Táto girlanda sa perfektne hodí do vašej jesennej dekorácie.

Parameters

Product code 20221
Determination interior
Length 190 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 180 cm
Number of branches 1 ks
Leaf height 12 cm
Leaf width 10 cm
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color red
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!