Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Peperomia 80 cm

Discount
39 %
Original
€16
Today only
€9.69 without VAT
481 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

 Peperomia je tropická rastlina z čeľade Piperaceae, ktoré sa bežne používa ako izbová rastlina v miernom podnebí. Je to tropický vždyzelený bylinkový ker, ktorý je vzpriamený a huňatý. Je epifytický v džungli Južnej Ameriky, kde je pôvodný. Listy sú charakterizované tvorbou širokých svetelných pásov, línií alebo škvŕn. Kvety malé, zhromaždené v tenkých špičkách valcovitého tvaru. Je ľahko pestovateľná izbová rastlina tolerantná k vnútorným podmienkam.Je odolná voči slabému svetlu aj niekoľko mesiacov.Neznáša vlhkú pôdu, veľmi suchú pôdu alebo prievan. To znamená všetko s mierou. Potrebuje jasné až stredné svetlo, ako napríklad slnko filtrované cez tenký záves.

Výskyt

Peperomia je trvalka stálozelená rastlina, ktorá je pôvodom z trópov Južnej Ameriky, ako aj v subtropických oblastiach na celom svete a zvyčajne vyniká tým, že má určitú zvláštnosť vo vzťahu k iným rastlinám a je to tak, že je známe, že tak jeho listy, ako aj stonky sú rovnaké ako listy sukulentov.

Parametre

Naša umelá úponka Peperomia má dĺžku 80 cm. Kvetina obsahuje zapichovací tŕň, pomocou ktorého sa dá ľahko zapracovať do akéhokoľvek aranžmánu či dekorácie. Materiál stonky je plast, taktiež ako aj jej listy, ktoré pôsobia na dotyk ako živé. Ich farba je prírodne zelená v dvoch odtieňoch, s naozaj efektným kontrastným žilkovaním. Počet listov je 178 kusov.

Umiestnenie

Táto naša umelá úponka Peperomia je určená do interiéru, je to vhodný doplnok do obývačky na policu, alebo komodu kde osvieži svojou prirodzenou krásou zaručene každý priestor. Veľmi pekne vynikne v závesnom kvetináči. Táto rastlina je jedna z najobľúbenejších rastlín vôbec a veľmi radi ju používajú na dotvorenie priestoru aj architekti pri svojich dizajnových návrhoch.

Kombinácia

Ak ju chceme kombinovať s inými rastlinami je všestranne použiteľná. Vhodná je taktiež kombinácia s úponkami ako je napríklad Fitónia, Brečtan, ale veľmi pekne bude ladiť s Ginkom. V priestore vie dokonale vyniknúť aj sama, nakoľko jej kresba listov je veľmi výrazná.

Parameters

Product code 20244
Determination interior
Flowerpot not included
Length 80 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 10 cm
Number of branches 11 ks
Leaf height 10 cm
Leaf width 7 cm
Number of sheets 178 ks
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not
The length of the mandrel 10 cm

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!