Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Tillandsia čierna 162 cm

Discount
22 %
Original
€9.30
Today only
€7.29 without VAT
1308 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Tillandsia je vzdušná rastlina, nepotrebuje pôdu a hlavne nepotrebuje skoro žiadnu opateru. Tento druh je fascinujúci svojimi zvláštnymi tvarmi. Je to nenáročná a neobvyklá rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky. Existuje viac ako 550 druhov a môžeme ich nájsť v dažďových pralesoch aj na veľmi suchých miestach. Živiny prijíma zo vzduchu prostredníctvom špeciálnych šupín nazývaných trichóm. Na šupinkách sa nachádzajú malé chĺpky, tie majú vysokú saciu schopnosť a chránia rastlinu pred prehriatím.

Výskyt

Domovom sú im ako púštne oblasti, lesy, tak i dažďové pralesy. Rastú od nížin, až po horské pásma Južnej a Strednej Ameriky a južnej oblasti Severnej Ameriky. No pri správnej starostlivosti ich je možné pestovať aj mimo týchto oblastí.

Parametre

Naša umelá úponka Tillandsia má dĺžku 162 cm vrátane zapichovacieho tŕňa, ktorým ľahko rastlinu umiestnite kam potrebujete. Je zaujímavej čiernej farby. Má 3 hlavné vetvy, ktoré sa ďalej rozvetvujú. Ich súčasťou sú jemné lístky, pripomínajúce ihličie. Celá úponka je vyrobená z jemného plastu a je veľmi príjemná na dotyk.

Umiestnenie

Umelá úponka Tillandsia čierna bude skvelým, ale aj výrazným doplnkom vo vašom interiéri. Vďaka svojej farbe oživí každú miestnosť. Správnym prepojením farieb nábytku a doplnkov, môžete dosiahnuť harmonický dizajn svojej obývačky, jedálne, pracovne či modernej kúpeľne kde bude pôsobiť dokonalo a premyslene. Veľmi pekne sa bude vynímať v jednom z našich dekoratívnych kvetináčov, ktorý môžete umiestniť na nočný stolík či komodu. Táto Tillandsia krásne vynikne aj v sklenenom závesnom teráriu, či aeráriu rozličných tvarov.

Kombinácia

Naša umelá úponka Tillandsia je všestranne využiteľná. Vie dokonale vyniknúť aj sama, ale taktiež je vhodným doplnkom do dekorácii a aranžmánov, napríklad s bielymi Ružami, alebo Kalami. Kombinácia bielej a čiernej farby sa môže zdať niekomu nudná. No ak zvolíte tieto dve farby, nemôžete sa pomýliť. Biela a čierna sú ako jing a jang. Na jednej strane si vzájomne odporujú, na druhej strane sa perfektne dopĺňajú a vytvárajú elegantný kontrast. Ak túžite po pestrejšej kombinácii odporúčame zvoliť Ruže a Kaly červenej farby. K tejto úponke si môžete dovoliť akýkoľvek kvetináč jednofarebný, štrukturovaný, či vzorovaný. Všetky spomínané produkty nájdete na našej internetovej stránke.

Parameters

Product code 20275
Determination interior
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!