Contact us info@hk-green.eu

Umelá úponka Rhipsalis paradoxa 86 cm

Discount
38 %
Original
€10
Today only
€6.19 without VAT
1200 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Keďže je to kaktus, je to odolná rastlina, vďaka čomu sa veľmi prispôsobuje rôznym podmienkam vrátane typu vody. Voda z vodovodu teda funguje dobre. 

Rhipsalis preferuje mierne vlhkú, ale nie podmáčanú pôdu. Ideálne zalievacie médium by teda malo byť nielen bohaté, ale malo by mať aj dobrú drenáž. Dlhé vždyzelené konáre môžu v závislosti od priestoru dorásť až 5 metrov. Od konca zimy do skorej jari rastlina vytvára drobné biele kvety pozdĺž konárov. Vytvára aj nejedlé červené plody.

Výskyt

Rhipsalis paradoxa je druh rastliny z čeľade Cactaceae. Je endemický pre Brazíliu. Jeho prirodzeným prostredím sú subtropické alebo tropické vlhké nížinné lesy. Ohrozuje ju strata biotopu. Rhipsalis je najväčší a najrozmanitejší rod epifytických kaktusových rastlín. Počet členov tohto rodu je okolo 30 až 60 a sú všeobecne známi ako kaktusy z imela. Joseph Gaertner opísal tento najstarší rod kvitnúcich kaktusov z Brazílie v roku 1788.

Parametre

Naša umelá rastlina Rhipsalis paradoxa je dlhá 70 cm vrátane zapichovacieho tŕňa, ktorý táto rastlina obsahuje. Rozvetvené listy sú zelenej farby, na končekoch jemne sfarbené do oranžova. Na výrobu tejto rastliny bol použitý plast bez UV ochrany, preto ju odporúčame umiestniť v interiéri. Rhipsalis paradoxa je vernou kópiou živej rastliny.

Umiestnenie

Umelá úponka Rhipsalis Paradoxa je rastlina, ktorá dodáva priestoru eleganciu aj nezameniteľný šarm. Jeho úponky z neho robia dokonalú závesnú rastlinu, ktorá ozdobí váš domov alebo kanceláriu. Zútulnite svoju kúpeľňu touto rastlinou v závesnom kvetináči. Jej klasický dizajn a vysoko realistický vzhľad vie splniť vaše dekoračné požiadavky vo všetkých ročných obdobiach. 

Kombinácie

Umelá úponka Rhipsalis paradoxa vzhľadom na to, že ide o visiacu rastlinu, veľmi pekne vynikne v závesnom kvetináči. Vďaka jej jednoduchosti si k tejto rastline môžete dovoliť výraznejší kvetináč napr. viacfarebný, alebo štrukturovaný. Širokú ponuku nájdete na našej internetovej stránke. Ak preferujete hustejší porast, odporúčame vám zakúpiť viac kusov týchto úponiek a ich spojením dosiahnete prekrásny bohatý vodopád.

Parameters

Product code 20274
Determination interior
Sheet material plastic
Branch color green
Leaf color green
UV Protection not

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!