Contact us info@hk-green.eu

Umelá palma Kentia 240 cm

€189 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelá palma Kentia je vyrobená z niekoľkých zelených, filigránových a flexibilných kmeňov vyrobených z plastu. V spodnej časti kmeňa sa použila pravá kôra paliem. Listy tejto palmy sú vyrobené z vysoko kvalitného textilného materiálu. Každý palmový list má priemer približne 30 - 40 cm a je vybavený 14 - 30 jednotlivými palmovými listami v závislosti od veľkosti. Jednotlivé listy sú vo vnútri opracované drôtom a dajú sa veľmi dobre tvarovať a ohýbať podľa Vášho vkusu. Listy sú rôznej dĺžky, menšie lístky sú o niečo svetlejšie zelené, väčšie listy o niečo tmavšie zelené. Vďaka množstvu malých detailov vyzerá palma veľmi prirodzene. Výška palmy Kentia je približne 240 cm, priemer koruny palmy je približne 110 cm. 12 zelených plastových stoniek rôznych dĺžok sú vybavené palmovými listami, ktoré dokonalo kopírujú skutočné listy. Počet listov na palme je 216 a sú vyrobené z kvalitného textilného materiálu. Listovanie začína približne 80 cm od zeme. Základná čierna plastová nádoba naplnená betónom a pokrytá hnedou umelou zeminou je súčasťou dodávky (H15 cm / DM 15 cm). Odporúčame kvetináč s priemerom približne 35 - 40 cm. V závislosti od výrobcu sa rastlina dodáva v ozdobnom črepníku alebo základnom plastovom črepníku. Odporúčame vhodnú výsadbu a hydrogranulát alebo iný plniaci materiál.

Parameters

Product code 4712
Height 240 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Average 110 cm
Insert height 15 cm
Insert diameter 15 cm
Insert material plastic
Number of stems / stems 12 ks
Stem / stem material plastic
Number of sheets 216 ks
Sheet material textiles
Trunk / stem color green, brown
Leaf color green
Start browsing 80 cm
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!