Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Helikónia 140 cm

Discount
12 %
Original
€60
Today only
€52.90 without VAT
99 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Jeho výška je od 0,45 m do 10 m. V interiéri zväčša nepresahuje výšku 1 m. Helikónia má veľké oválne listy, s nádhernou tmavozelenou farbou. Kvety sa objavujú na kolmých stonkách, čo pridáva rastline na atraktívnosti. Kvety sú z rôzno farebných odtieňov. Kvitne od marca do októbra. Je prezývaná aj kráľovná tropických lesov alebo označovaná ako najatraktívnejší tropický kvet.

Výskyt

Pochádza z Južnej Ameriky. Rastie na Havajskom súostroví v tropických dažďových lesoch strednej a južnej Amerike. Existuje veľa farebných variant a ešte viac farebných kombinácii, zhruba 200 druhov. Patrí k čeľadi banánovníkovitých a sú opeľované kolibríkmi, čím si zabezpečujú výdatné zásoby potravy.

Parametre

Náš umelý strom Helikónia je vysoký 140 cm vrátane základného plastového kvetináča. Má 5 kmeňov, ktoré sú vyrobené z plastu. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17,78 cm. Povrch  základnom kvetináči je pokrytý imitáciou machu pre ešte väčšmi prirodzený efekt. Materiál listov je síce plast, avšak na dotyk sú listy ako živé. Počet listov je 18 ks. Kvet tejto našej Helikónie je krásnej žlto zelenej farby.

Umiestnenie

Umelý strom Helikónia je určený do interiéru. Vďaka jeho jedinečnému dizajnu bude ideálnym doplnkom do vášho domova, kancelárie alebo ordinácie. Hodí sa všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu. Obzvláštní každý interiér a vdýchne mu tak príjemný exotický charakter a pocit pohody ako na dovolenke. 

Kombinácia

Helikóniu odporúčame kombinovať s rôznymi druhmi trávy, palmou Arecou alebo Bambusom.

Všetky tieto rastliny nájdete u nás v ponuke. Najlepšie však vynikne ako samostatný kvet vo vašom interiéri. Veľmi pekne pôsobí v klasických typoch kvetináčov, ktoré nájdete aj u nás v ponuke či už zvolíte jednofarebné kvetináče, alebo rôznofarebné. Exotickejší dizajn jej dodá slamený kvetináč, ktorý jej prirodzený charakter ešte viac podčiarkne.

Parameters

Product code 20068
Height 140 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 17.6 cm
Number of stems / stems 5 ks
Stem / stem material plastic
Branch height 37 cm
Leaf height 50 cm
Leaf width 10 cm
Number of sheets 18 ks
Sheet material plastic
The width of the flower 21 cm
Number of flowers 1 ks
Trunk / stem color brown
Branch color green
Leaf color green
Flower color yellow-green
Trunk / stem height 15 cm
Flower height 22 cm
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!