Contact us info@hk-green.eu

Umelý Ibištek červený 135 cm

Discount
42 %
Original
€140
Today only
€81.90 without VAT
84 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Ibištek je rod vyšších dvojklíčnolistových rastlín z čeľade Slezové. Sú to dreviny aj byliny s nápadnými kvetmi, rozšírené v trópoch a subtrópoch celého sveta. Niektoré druhy sú využívané ako okrasné rastliny, ďalej ako potravina - Ibištek sýrsky, Ibištek sudánsky, ibiškovec jedlý, v textilnom priemysle či v stolárstve.

Vyskyt

Rod Ibištek zahŕňa viac ako 200 druhov a je rozšírený v trópoch a subtrópoch, ale možno ho nájsť po celom svete. V SR je zastúpený druhom Ibištek trojdielny, ktorý zriedkavo a prechodne zasahuje najmä ako poľná burina. Mimo tento druh sú v južnej Európe pôvodnej ešte 2 druhy: Ibištek bahenný a Ibištek lípovitý je rozmerný ker až strom z pobrežia Tichého a Indického oceánu. Dnes rastie ako zdomácnený strom na tropických pobrežiach celého sveta.

Parametre

Náš umelý strom Ibištek červený je vysoký 135 cm, vrátane kvetináča, Pozostáva z jedného kmeňa, ktorý je vyrobený z kvalitného plastového materiálu. Na tomto kmeni sa nachádzajú menšie stonky a na nich zase realisticky vyzerajúce listovanie. Má tmavo zelené listy v počte 552 kusov. Náš nádherný strom dotvárajú nádherné červené kvety, ktoré sú na nerozoznanie od živých a ktoré tvoria korunu krásy Ibišteka ako celku. Náš Ibištek sa dodáva aj s plastovým kvetináčom s priemerom 20,32 cm, ktorého povrch substrátu je pokrytý dekoračným keramzitom.

Umiestnenie

Len máloktorá rastlina je taká nápadná ako práve tieto Ibišky. Takže ak potrebujete oživiť váš interiér, tak náš Ibištek je správna voľba. Vďaka tomu že je vyrobený z kvalitných materiálov je takmer na nerozoznanie od živého Ibišteka a tak vám priniesie “kus prírody” aj do toho najtmavšieho miesta v byte či dome. 

Takýto krásny strom bude vo vašom dome, či byte neprehliadnuteľný a zaplaví váš interiér žiarivými farbami.

Kombinácie

Ibištek je krásny kvitnúci strom, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie nádherne vyniknúť v priestore aj sám. Skvele si však rozumie napríklad so “vždyzelenými” stromami v našej ponuke ako sú napr. Dífenbachia, Zamiokulkas, Kolokázia, Monstera či Filodendron. No netreba zabudnúť aj na kvetináč, ktorý je taktiež neodmysliteľnou súčasťou tejto rastliny. Chceli by sme vám odporučiť kvetináče RATTOLA, či MATUBA, ktoré sa k Ibišteku perfektne hodia. Veľký výber týchto, ako aj ďalších iných kvetináčov nájdete v našej ponuke na stránke.

Parameters

Product code 20024
Height 135 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Width 30 cm
Insert height 15 cm
Insert diameter 19.42 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Branch length 33 cm
Leaf width 7 cm
Leaf length 11 cm
Number of sheets 552 ks
Sheet material plastic
The width of the flower 11 cm
Flower length 8 cm
Trunk / stem color brown
Branch color green
Leaf color green
Flower color red
Bud color red
Trunk / stem height 30 cm
UV Protection not
Insert color black

Reviews

5 z 5
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
1 reviews