Contact us info@hk-green.eu

Umelý strom Magnólia 160 cm

Discount
41 %
Original
€170
Today only
€99.90 without VAT
33 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Magnolia je úžasná rastlina, ktorá dokonca prežila éru dinosaurov. Ale aj teraz magnólia poteší oko svojimi nádhernými kvetmi. Magnólia je populárna po celom svete pre svoje neuveriteľne krásne kvitnutie. Obľúbený a často vysádzaný exotickejší strom, púta každoročným bohatým kvitnutím, pekným habitom aj olistením, ktoré sa na jeseň krásne vyfarbuje. Magnólia je strom, ktorého výška sa pohybuje od 2,5 do 6,5 m. Tvar stromu je pyramidálny, pretože s rastom nadobúda zaoblený tvar. Listy majú bohatý zelený odtieň, sú veľké, silné a lesklé. Kvetenstvo rastie nahor, kvitnúce kvety sú veľké, pohárovitého tvaru. Priemer kvetu dosahuje asi 15 cm, v kvetenstvo je šesť okvetných lístkov svetlo ružového odtieňa. Kvitnúce kvetenstvo je veľmi voňavé. Doba kvitnutia začína v apríli a končí v júni. Životnosť stromu je asi 50 rokov. Odroda sa získala krížením konvalinky a hviezdy.

Výskyt

Pôvodným domovom rozmanitého rodu magnólií je Východná Ázia, východ Severnej Ameriky a centrálna Amerika. Známych je až 80 druhov (a stoviek kultivarov), ktoré môžu byť stálozelené, poloopadavé či opadavé, pričom stálozelené magnólie sa prirodzene vyskytujú v teplejších klímach a dorastajú až do výšky 25 metrov. V našich klimatických podmienkach pestujeme väčšinou opadavé druhy ako sú napríklad Magnólia soulangova, magnólia ľaliokvetá, či magnólia hviezdokvetá ,no môžeme sa stretnúť aj so stálozelenými druhmi ako je napríklad Magnólia veľkokvetá.

Parametre

Naša umelá Magnólia je 160 cm vysoká vrátane základného kvetináča. Základný plastový kvetináč má priemer 20,32 cm, jeho povrh je pokrytý machom. Má 9 plastových kmeňov. Listy sú vyrobené z plastu ale na dotyk pôsobia ako živé. Kvety sú vyrobené z vysoko kvalitného textilného materiálu. Je dokonalá replika živého stromu a je vhodná do interiéru.

Umiestnenie

Umelá Magnólia je vhodná do mnohých priestorov. Zákazníci si ich však najčastejšie umiestňujú do kancelárii, obchodných alebo administratívnych priestorov. Taktiež je možné ich umiestniť v halách, v bazénových priestoroch, chodbách a tmavých kútoch bez prístupu svetla. Umelý strom Magnólia sa taktiež hodí do domov, bytov a reštauračných zariadení. Vhodné sú do obývačky, chodby, predsiene, vstupných hotelových hál, skrátka všade tam kde by sa živej rastline nedarilo. Umelá Magnólia je vhodná pre ľudí, ktorí trpia alergiami a živé stromy a kvety by im spôsobovali tažkosti. Kvalitné umelé Magnólie, sú ako živé a reálne na dotyk - farby sú naozaj veľmi pekné. Nakoľko je veľký výber farebných odtieňov, nebojte sa skombinovať s viacerými druhmi Magnólie. Výsledok bude úžasný.

Kombinácie

Tento strom Magnólie je čarokrásny a zároveň bujný. Nepotrebuje k sebe spoločníka, vystačí si aj sám. V kombinácii so správnym kvetináčom sa tento výnimočný strom stane štýlovým doplnkom vášho domova. Tento strom Magnólie je veľmi luxusný prvok dizajnu na všestranné využitie a určite očarí aj vás.

Parameters

Product code 20027
Height 160 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Width 35 cm
Insert height 17 cm
Insert diameter 20 cm
Number of stems / stems 9 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 10 cm
Leaf width 5 cm
Sheet material plastic
Trunk / stem color brown
Leaf color green
Flower color pink
Bud color pink
Flower material textiles
UV Protection not
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!