Contact us info@hk-green.eu

Umelá Magnólia svetlozelená 150 cm

Discount
42 %
Original
€140
Today only
€81.90 without VAT
36 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Magnólia patrí medzi najobľúbenejšie okrasné stromy u nás i v iných častiach sveta a je na to dobrý dôvod. S príchodom skorej jari Magnólia rozkvitne a stáva sa stredobodom pozornosti ešte v čase, keď väčšina stromov v záhrade nekvitne. Nádherné kvety Magnólie v odtieňoch ružovej, bielej alebo žltej aj krásne voňajú a ich sladkastá vôňa v kombinácii s farbami, rozjasnia každú záhradu na pár týždňov. Po odkvitnutí zostáva Magnólia atraktívna veľkými listami počas vegetačnej sezóny a na jeseň a počas zimy aj zaujímavými plodmi s červenými jadrami, ktoré sa počas zimy stávajú potravou pre vtáky. Tento okrasný strom je pritom odolný a nenáročný na starostlivosť a preto ho môžeme nájsť v nejednej záhrade.

Výskyt

Pôvodným domovom rozmanitého rodu Magnólií je Východná Ázia, východ Severnej Ameriky a Centrálna Amerika. Známych je až 80 druhov, ktoré môžu byť stálozelené, poloopadavé či opadavé, pričom stálozelené Magnólie sa prirodzene vyskytujú v teplejších klímach a dorastajú až do výšky 25 metrov. V našich klimatických podmienkach pestujeme väčšinou opadavé druhy ako sú napríklad Magnólia soulangova, Magnólia ľaliokvetá, či Magnólia hviezdokvetá, no môžeme sa stretnúť aj so stálozelenými druhmi ako je napríklad Magnólia veľkokvetá.

Parametre

Naša magnólia je vrátane kvetináča 150 cm vysoká. Dodáva sa v základnom plastovom kvetináči s priemerom 17.78 cm, na povrchu umelého substrátu s umelou dekoráciou machu. Magnólia pozostáva z plastového kmeňa, umelých zelených listov a s krásnych textilných ružovo-bielych kvetov. Listy ako aj kvety sú vyrobené z kvalitného materiálu na dotyk, ako aj na pohľad na nerozoznanie od živých. Určená je do interiéru.

Umiestnenie

Magnólia patrí medzi tie najvyhľadávanejšie druhy. Prostredníctvom nich prinesiete vášmu interiéru čaro, jemnosť a pozitívnu energiu. Ak chcete vytvoriť v domácnosti určitú dynamiku, Magnólia so svojimi krásnymi kvetmi v kombinácii s abstraktnými prvkami, sú pre vás tou správnou voľbou. Magnólia nemusí predsa rásť len vo vašej záhrade. Táto okrasná drevina môže byť súčasťou vášho interiéru aj v umelej podobe. Nádherné kvety Magnólie skrášlia váš interiér, prinesú vášmu priestoru svetlo a radosť.

Kombinácie

Magnólia je krásny kvitnúci strom, ktorý k sebe nepotrebuje spoločníka. Vie nádherne vyniknúť v priestore aj sama. V kombinácii by sme k Magnólii volili skôr okrasnú zeleň. Väčší dôraz by sme kládli na výber dekoračného kvetináča. Ak ste sa rozhodli investovať do rastlinky ,zainvestujte aj do kvetináča , pretože správne zvolený kvetináč dokáže perfektne podčiarknuť krásu Magnólie, ako aj celkový interiér, do ktorého bude kvetina umiestnená. Veľký výber kvetináčov nájdete samozrejme aj na našej stránke.


 

Parameters

Product code 20028
Height 150 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert height 14 cm
Insert diameter 18.2 cm
Number of stems / stems 1 ks
Stem / stem material plastic
Leaf height 9 cm
Leaf width 5 cm
Sheet material plastic
Trunk / stem color brown
Leaf color green
Flower color pink
Bud color pink, white
Trunk / stem height 50 cm
Flower material textiles
UV Protection not
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!