Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Antúria 45 cm

€24.90 without VAT
Unavailable
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Umelá Antúria je dokonalou replikou skutočnej. Tvar, farba a reliéf listov je dokonale prepracovaný. Ak potrebujete oživiť alebo zútulniť priestor v interiéri, naše stále zelené rastliny sú mimoriadne vhodnou voľbou. Rastlina umelého antúria, známa tiež ako plameniak, je jednou z najobľúbenejších izbových rastlín. Antúrie pôvodne pochádzajú z tropických dažďových pralesov Strednej a Južnej Ameriky. Rastlina v kvetináči je vyrobená z 24 srdcovitých, tmavozelených, pokrytých listov a veľmi ozdobné vzdušné korene zdobia reprodukovanú zem v našom krásnom dekoračnom kvetináči v konkrétnom vzhľade. Listy sú veľmi vysokej kvality, čo sa odráža na hrúbke listu a výtlačku, ktorý je verný originálu. Výška rastliny vrátane črepníka je približne 45 cm. Priemer rastliny je približne 50 - 55 cm. 24 listov z plachtoviny v tvare srdca, cca 9,5 x 17 cm. Horná strana listov je tmavozelená, potiahnutá, lesklá. Spodná strana listov je svetlozelená. Okrasný kvetináč v betónovom vzhľade je v rozmere približne 12,5x12,5cm (VxHM).

Parameters

Product code 4755
Height 45 cm
Determination interior
Flowerpot decorative
Average 50 cm
Trunk / stem color brown
Leaf color green
UV Protection not
Country of origin Germany

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!