Contact us info@hk-green.eu

Umelá rastlina Krotónovec strakatý 55 cm

Discount
41 %
Original
€32
Today only
€18.90 without VAT
34 pcs in stock for immediate dispatch
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Description

Charakteristika

Od 19. storočia, keď k nám Krotónovca strakatého priviezli až z ďalekej Malajzie či Indie. Táto rastlina absolvovala toľko šľachtiacich procedúr, že dnes už zrejme nikto nevie, ako vyzeral originál. No treba povedať, že výsledkom je atraktívna kvetina, s listami rozličných veľkostí, hrajúcimi celou škálou farieb, od hnedej až po žltú.

Výskyt

Jej pôvod je v Indonézii, Malajzii, Austrálii a na ostrovoch západného Tichého oceánu. Rastie v otvorených lesoch a krovinách. Záhradné krotóny by sa nemali zamieňať s Crotonom, kozmopolitným rodom tiež v Euphorbiaceae, ktorý obsahuje viac ako 700 druhov bylín, kríkov a stromy.

Parametre

Náš umelý Krotónovec je približne 55 cm vysoký a 40 cm široký, vrátane základného kvetináča s priemerom 10 cm. Nachádza sa na ňom 56 krásnych listov vo farebnom spektre od hnedej až po žltú farbu. Je veľmi príjemný na dotyk, aj ked sa jedná o umelú rastlinu, je vyrobený z veľmi kvalitného plastu. Dodáva sa v malom základnom plastovom kvetináči, ktorý je vhodné vložiť do vzhľadného dekoratívneho, ktorého širokú ponuku nájdete aj u nás na stránke. Je doplnený o umelý mach, ktorý má veľmi pekný dekoračný charakter a dodáva rastline ešte viac “živší” vzhľad.

Umiestnenie

Krotónovec v našej ponuke je určený do interiéru, je ideálnym doplnkom do vášho domova, kancelárie alebo ambulancie - skrátka všade tam kde nie je dostatok svetla pre živú rastlinu. Vie dokonale vyniknúť ako samostatne stojaca rastlina, nakoľko je čo sa týka jeho charakteristických farieb, výrazným kúskom vo vašom interiéri. Je skutočne neprehliadnuteľný a zaručene bude pútať pozornosť nech už sa ho rozhodnete umiestniť kdekoľvek.

Kombinácie

Umelý strom Krotónovec sa dá ľahko a pekne kombinovať s akýmkoľvek umelým Fikusom alebo Bambusom z nášho širokého sortimentu, ktorý nájdete na našej stránke. Pekne pôsobí aj v kombinácii s kvitnúcimi rastlinami s ktorými vďaka svojim pestrým farbám pekne hrá a korešponduje. Krásne sa hodí či do dreveného, betónového, alebo plastového kvetináča. Vynikne viac v kvetináči v jednofarebnej kombinácii, ale fantázii sa medze nekladú a kľudne ho môžete umiestniť aj do viacfarebného kvetináča či truhlíka. Rozhodne nestúpite vedľa. Veľmi pekne pôsobí aj umiestnenie viac rovnakých Krotónovcov vedľa seba. Tá dokonalá súhra farebnosti je skutočne ohromujúca.

Parameters

Product code 20052
Height 55 cm
Determination interior
Flowerpot inner liner only
Insert diameter 9.6 cm
Number of stems / stems 3 ks
Stem / stem material plastic
Number of branches 7 ks
Leaf height 17 cm
Leaf width 7 cm
Number of sheets 56 ks
Sheet material plastic
Trunk / stem color brown
Branch color green
Leaf color green, yellow-green, red
Trunk / stem height 17 cm
Insert color black

Reviews

0 z 5
This product has no ratings. Be the first to rate it!